نمناک سبک زندگیروابط عاطفی ویژگی مشترک مردان خیانتکار - سری 2
مردان خیانت کار ، خیانت
در بخش قبلی با 10 مورد از ویژگی های مردان خیانتکار آشنا شدیم و همانطور که قرار بود باقی موارد مربوط به ویژگی های این دسته از مردان را در این قسمت معرفی می کنیم.

مردان خیانتکار را شناسایی کنید

در ابتدا باید مطلبی را بگویم که تمام این خصوصیات اگر در مردان به صورت گذارا و طی مدتی کوتاه رخ دهد و خود شما از مشکلاتی در زندگی شخصی و کاری همسرتان با خبر هستید نمی تواند ثابت کننده خیانت باشد.

10 ویژگی دوم مشترک در بین مردان خیانت کار 

11- همه چیز بهشون بر میخوره!
این دسته از مردان که تغیراتی در قلب و فکر آنها رخ داده است بیشتر به دنبال بهانه گیری و زود رنجی از حرفهای همسر و اعضای خانواده شان هستند.
 
12-در مورد طلاق و جدایی می پرسه!
برخی مردان در مورد طلاق دیگران حساس هستند و در مورد دلیل اصلی طلاق آشنایان می پرسند این امر دو وجهه دارد که بیشتر به سمت اول هدایت می شود  که دلیل اول:نگرانی آنها از رخ دادن این اتفاق در زندگی خودشان است و با یافتن دلیل قصد پیشگیری دارند اما
دلیل دوم:گاهی مردانی که خیانتی انجام داده اند در جستجوی مورد مشابه و عکس العمل ها به این رفتار مشابه هستند.
 
13- برایش مهم است بداند همسرش بعد از طلاق چه می کند!
بعد از اینکه این مردان آرام آرام بحث طلاق را به دفعات بیان می کنند و از این مقطع می گذرند غیر مستقیم از همسرشان در مورد برنامه بعد از طلاق شان می پرسند که اگر طلاق بگیریم بعد تو چه می کنی؟ ازدواج می کنی یا نه؟
راههای تشخیص مردان خیانت کار

راه های شناسایی مردان خیانتکار 

14- یکدفعه رفتارش با همسرش عوض می شه!
اختلاف و دعوا در بین تمام زوج ها امری طبیعی است چرا که در زندگی به دنبال اختلاف نظرها بحث هایی هم رخ می دهد اما زمانی که همسر شما بدون دلیل و منطق خواصی مدتی است که به قول معروف دنبال دعوا هستند باید نگران شوید.
 
15- با هر زنگ تلفن به اطراف نگاه می کند!
مردای که با کسی به طور مخفیانه ارتباط دارد همیشه ترس از اینکه مبادا کسی به او شک کند با او هست و به همین دلیل در مورد عکس العمل اطرافیان به خصوص همسرش در مورد تلفن ها و مکالمات شخصی ش مشکوک رفتار می کند.
 
16-با پدر و مادرش بد رفتاری می کند!
پدر و مادرها همیشه در مورد رفتارها و زندگی فرزندانشان حساس هستند و به دلیل تجربه بالا و شناختی که از فرزندشان دارند متوجه مسائلی می شوند که شاید اطرافیان متوجه نباشند به همین دلیل سئوالاتی می پرسند که پسرشان احساس خطر کرده و از جواب سرباز می زند و به دنبال آن صمیمیت خود را به دلیل احساس خطر با والدین خود کم می کنند.
 
17- به مشکل مالی بر می خورد!
این به این معنا نیست که اگر همسرتان مشکل مالی دارد پس حتما به شما خیانت کرده است . مردی که به دلیل رابطه ای از جدیت در کارش کم می کند و یا هزینه هایی اضافه به زندگی اش وارد می شود با مشکل مالی هم روبه رو خواهد شد.

مردان خیانتکار چه ویژگی هایی دارند؟

 ویژگی های مردان خیانت کار چیست؟

18-برای خود ایمیلی با رمز خواص درست می کند!
اکثرا مردها همسرشان را از رمز های شخصی خود با خبر می سازند تا در مواقع نیاز استفاده شوند حال این رمز می تواند رمز ایمیل - گوشی تلفن همراه و یا رمز بانکی و.. باشد اما مردی که پنهان کاری دارد رمزهای مربوط را بدون اطلاع همسرش تغییر می دهد.
 
19-از صحبت کردن در مورد رفتارش فراری است!
زمانی که همسر او به او شک کرده و از او سوالاتی می کند که مربوط به رفتارهای غیر طبیعی او هستند به هر دلیلی از ادامه صحبت و بحث سر باز می زند.
 
20-نسبت به کودک و یا کودکانش بی تفاوت می شود!
اگر مردی که در مورد مسائل درسی , سلامت و یا فعالیت های ورزشی و از این قبیل کودکش جساس بوده و مرتبا آن را دنبال می کرده و مدتی است بدون دلیل خیلی محسوس به تمام این موارد بی تفاوت شده است و اصلا اهمیتی برایش ندارد کمی شک برانگیز است.
در انتها باید نکته ای را بگویم و آنهم این است که برای ایجاد تعادل و همبستگی زوجین باید با هم عمل کنند و اگر روزی خیانتی سر زد ریشه آن را در قدم اول در خود جستجو کنند.

ویژگی مشترک مردان خیانتکار - سری 2

ویژگی مشترک مردان خیانتکار - سری 2
: امتیاز : 4.1 تعداد رای : 50
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟
41 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف