دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه ورود باور نکردنی آرایشگران مرد در آرایشگاه زنانه
آرایشگاه ، آرایشگاه زنانه
مثل اینکه این روزها در آرایشگاه ها کارهای دیگری هم به جز آرایشگری انجام میشود که جزو تخلفات است که به دستگیری برخی آرایشگران ختم میشود.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1395
بازدید : 3,402 نفر

آرایشگران چه تخلفاتی انجام میدهند؟

با اشاره به اینکه در نیمه دوم سال 94 طرح مرحله اول بازرسی از آرایشگاه های زنانه در استان البرز اجرا شده است، بازرسی مرحله دوم آرایشگاه های زنانه در هفته جاری آغاز می شود.
 
آرایشگاه

عاقبت آرایشگران متخلف 

   
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه در مرحله اول طرح بازرسی میزان تخلفات آرایشگاه های زنانه باورکردنی نبود، افزود:برخی از آرایشگاه های زنانه دارای تخلف گران فروشی که بر خلاف مقررات و نرخهای مصوب کمیسیون نظارت بوده است، شده اند.
 
فروش داروی لاغری در برخی آرایشگاه های زنانه
 
وی با اشاره اینکه برخی از واحدهای صنفی با توجه به تخلف گران فروشی تا میزان 210 میلیون تومان جریمه نقدی شدند، گفت:در برخی از آرایشگاه های زنانه داروهای لاغری فروخته می شده است.
او با بیان اینکه در برخی از آرایشگاه های زنانه تجهیزات پزشکی وجود داشته است، افزود:دستگاه های میکرودرم، ایزودرم و دستگاه های برداشتن خال از جمله این تجهیزات بوده است.
 
فروش البسه قاچاق در آرایشگاه های متخلف زنانه
 
وی با اشاره به اینکه کارهای متخصصین پوست و مو و تغذیه در برخی آرایشگاه های زنانه انجام می شده است، گفت:ماساژ درمانی، استفاده از سنگ های حرارتی، رمالی و فالگیری، فروش کالای قاچاق به ویژه البسه در آرایشگاه های متخلف زنانه وجود داشته است.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه از 120 واحد بازرسی شده آرایشگاه های زنانه 100 پرونده تخلف تشکیل شده است، افزود:22 واحد آرایشگاه زنانه در مرحله اول پلمب شده است.
 
4 آرایشگر زن دستگیر شدند/جریمه یک میلیارد تومانی برای برخی متخلفان
 
او با اشاره به اینکه 4 نفر از خانم های آرایشگر در این زمینه دستگیر شدند، گفت:در برخی از آرایشگاه های زنانه، آرایشگرهای مرد حضور داشته اند.
 
وی با بیان اینکه بیش از یک میلیارد تومان جریمه نقدی برای برخی از آرایشگاه های متخلف صادر شده است، افزود:بخش اعظمی از این جریمه وصول و به خزانه دولت واریز شده است.
 
او با اشاره به اینکه اکثر تخلفات در حوزه گران فروشی در زمینه پیرایش عروس بوده است، گفت:دستمزدهای 2 الی 2.5 میلیون تومان از عروس ها دریافت شده است که نرخ تعرفه، یک چهارم این مبلغ است.
 
وی با بیان اینکه بعد از بازرسی اول از آرایشگاه های زنانه، اعضای هیئت رئیسه اتحادیه دوره آموزشی ویژه برای خانم های آرایشگر برگزار کردند، افزود:این دوره در سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار و قوانین و مقررات را آموزش دیدند.
 
اوبا اشاره به اینکه اتحادیه بر آرایشگاه ها نظارت دارد، گفت:گروه های اجتماعی در بین خود آرایشگرها برای اطلاع رسانی قوانین و مقررات تشکیل شده است.
 
وی با بیان اینکه در دوره آموزشی اداره صنعت و معدن، اتاق اصناف، پلیس اماکن، پلیس امنیت و دانشگاه علوم پزشکی حضور داشته اند، افزود:در این دوره آموزش در مورد وجود دستگاه های ممنوعه در آرایشگاه ها، نرخ متعارف و تداخل صنفی توضیح داده شده است.

آرایشگاه ، تخلفات آرایشگری

برگرفته از تسنیم/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف