نمناک اخبارجامعه “مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر
مردان مصنوعی ، زنان مصنوعی
“مردان و زنان مصنوعی” ساخت کشور چین از جمله تولیدات شرکت های چینی میباشد که فقط به فروش خود فکر میکنند.
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1394

مردان و زنان مصنوعی چینی

این روزها عروسک های انسان نمای چینی به صورت گسترده در بازار کشورهای اسلامی در حال توزیع است و این مسئله جای نگرانی دارد چراکه باعث می شود با از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان بنیان خانواده ها سست شود!

زنان مصنوعی

 

*هدف از ساخت عروسک های مبتذل چیست؟

به گفته صاحب شرکت تولیدکننده این محصول ، هدف از ساخت این عروسک های انسان نما کمک به جامعه بشری است ، به خصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند !!

آیا ساخت محصولات غیراخلاقی کمک به جامعه بشری می کند ؟!
آیا جوانان را به انحطاط اخلاقی و انواع بیماری های روانی نمی کشانند ؟!

شرکت های چینی جزو غول های اقتصادی دنیا هستند و البته برای این شرکت ها هیچ چیز جز تسخیر بازار و فروش جنس معنا ندارد.

*زندگی بیمارگونه با عروسک های انسان نما

مدت هاست که کودکان به خصوص در کشورهای اسلامی با تبلیغات گسترده شبکه های ماهواره ای ، درگیر روند رو به رشد توزیع عروسک های انسان نما هستند که شرایط اخلاقی، روحی، مادی، اعتقادی و... انسان را نشانه گرفته است.
 
 
زنان مصنوعی
 

 

آمینه رحمت، روانشناس و کارشناس مسائل جنسی دراین باره می گوید :وقتی فردی با عروسک زندگی می کند ، دچار اختلالات شدید روانی می شود چراکه رابطه منطقی برقرار نشده و عاطفه ای شکل نمی گیرد . رابطه ای سالم است که با منطق و ازدواج صورت گیرد تا با تداوم انسان را به آرامش برساند.

 

 
زنان مصنوعی
 


انسان ها در طی مراحل رشد خود، رشد جنسی نیز دارند و اگر به صورت طبیعی این مسیر طی نشود، فرد در بزرگ سالی دچار انواع بیماری ها می شود .

ناصر قاسم زاد، درمانگر و روانشناس، ارتباط با عروسک های انسان نما را بیماری " یادگارخواهی " می داند و می گوید :جوانان با این عروسک ها فقط به بیراهه کشیده می شوند و اختلالات روانی آنان به اختلالات جنسی می رسد تا جایی که بعضاً تمایل به ازدواج را در خود سرکوب می کنند .

* عروسک های انسان نما ، ضربه به نهاد خانواده

با حضور عروسک های مبتذل ، دختران و پسران خردسال نیز دچار بحران می شوند و بلایی بر سر جامعه می آید که جبران ناپذیر است.

دکتر امان الله قرایی مقدم، جامعه شناس ، عروسک های مبتذل را خطری برای ارزش ها و هنجارهای جامعه می داند و می گوید :این عروسک ها در بدحجابی و بی حجابی تأثیر می گذارند و بی بندوباری را در جامعه ترویج می دهند و در مسائل ازدواج نیز اختلالاتی را ایجاد می کنند تا آنجا که احتمالاً به تجدیدنظر جوانان در امر ازدواج می انجامد و همچنین باروری و افزایش جمعیت را دچار بحران می کند .

این جامعه شناس توصیه می کند که مسئولان قبل از گسترش دامنه حضور این عروسک ها در جامعه ، جلوی این معضل را بگیرند.

* عروسک های انسان نما پشت درهای ایران اند ؟!

تاکنون این محصول ضد انسانی در سطح گسترده ، گریبان جامعه ما را نگرفته اما به شکلی متراکم در پشت مرزها صف کشیده است و با توجه به داغ بودن بازار سیاه قاچاق کالا حضور آن در ایران بعید نیست و زنگ هشدار آن چندی پیش برای مسئولان به صدا درآمده است.
گزارش :نگین باقری

مردان و زنان مصنوعی ساخت چین در راه ایران + تصاویر

“مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 280
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 231 49
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف