نمناک سبک زندگیروابط عاطفی زن ها چه حسی به مردان کچل دارند ؟
کچل ، کچل کردن
خیلی از مردهای ایرانی در میان سالی کچل می شوند ولی مهم تر از این ریزش مو نگرانی مردها از برخورد خانم ها با کچل شدن آنها است.

احساس خانم ها به کچل شدن مردها

به هر کجای دنیا که سر بزنید می توانید مردانی را ببینید که موهای سر خود را از دست داده اند کچل شده اند . بیش از صدها میلیون مرد کچل در جهان زندگی می کنند و این در حالی است که ریزش موهای آنها با روند تکامل همراه نیست و باید از قرن ها پیش این فرایند که می تواند از جذابیت آنها بکاهد متوقف می شد؛ اما شاید کچل بودن بخشی از سازگاری فیزیولوژیک است یا نتایج مثبتی به همراه دارد که هنوز به طور کامل شناخته نشده است.

تا سن 30 سالگی روند ریزش موها در حدود 25درصد از مردان آغاز می شود. اغلب این روند با کاهش موهای شقیقه آغاز شده و با ناپدید شدن این موها نقاط دیگر را نیز درگیر می کند و شاید به کچل شدن کامل مردها بیانجامد.

مردانی که مجبورند با کچل شدن تدریجی خودشان کنار بیایند، خیلی نگران این هستند که در نظر جنس مخالفشان چه اتفاقی برای ظاهر آنها می افتد.

نمی توان نظر همه زنان را یکسان تلقی کرد اما شاید اگر نظر اکثریت خانم ها را بدانید کمی تعجب کنید.

قبل از هر چیز باید بگوییم که همانطور که مرادان ظاهربین در دنیا وجود دارند، زنان ظاهربین هم هستند. مطمئناً اصلاً دوست ندارید با چنین زن هایی باشید پس چه اهمیتی دارد که چه فکری می کنند؟

اگر واقعگرایانه به این مسئله نگاه کنیم، اکثریت زنان درست مثل مردان اولویت های خاصی برای خود دارند. ممکن است لزوماً وسواسی یا سخت گیر نباشند اما از نظر ظاهری به دسته ای از مردان تمایل بیشتی دارند—مثلاً مردان قدبلند با پوست و مو تیره، مردان پِرمو با ظاهر ورزشکاری، مردان متفکر و باهوش و دسته های مختلف دیگر. هیچ اشکالی ندارد. مردها هم همینطور هستند. بعضی از مردها زن های قدبلند دوست دارند بعضی قدکوتاه. بعضی از مردها عاشق زن های آرام هستند و بعضی زن ها پر شر و شور را ترجیح می دهند. متوجه منظورمان می شوید؟ فرای همه اینها، اجازه بدهید درمورد نظر خانم ها درمورد مردهای بی مو و کم مو توضیح دهیم.

مردان کچل

نگرانی مردها از برخورد زنها با کچل شدن آنها است

زن ها مردهای کچل را دوست دارند. اما می خواهید بدانید که با نگاه کردن به مردهای بی مو چه فکری می کنند؟ برای آنها مهم اعتماد به نفس شماست. نگاه می کنند ببینند آیا هیکل خوبی دارید یا نه، به مدل لباس پوشیدنتان نگاه می کنند و بوی تنتان. همه اینها برای آنها مهم است.

مردهای بی مویی که بقیه این ویژگی هایشان مطابق میل خانم مورد نظرشان باشد، هیچ جای نگرانی ندارند.

صادقانه بگوییم، هیکل مردها قدرت زیادی برای جلب نظر خانم ها دارد، حتی بیشتر از موهای روی سرشان. مردهای بی مو بسیار جذاب زیادی وجود دارند که زن ها عاشقشان هستند. بااینکه جذابیت ظاهری برای تاثیر اولیه روی آدم ها نقش مهمی دارد اما مهمترین چیز و جذاب تری چیز برای یک مرد داشتن اعتمادبه نفس، ظاهری خوب و مرتب و رفتار مناسب است. اینها جذاب ترین ویژگی های روی زمین هستند. مردی که بداند چه ویژگی های خوبی دارد و از آنها استفاده کند، همین.

اما کچل بودن همیشه هم جذاب نیست. مردهای کچل زیادی را می بینید که موهای یک طرف را به سمت دیگر سرشان شانه می زنند که واقعاً مسخره به نظر می رسد. به همین خاطر است که کمی رسیدگی می تواند حتی بدون داشتن مو تغییر شگرفی در جذابیت شما ایجاد کند. مردان کچل می توانند موهای باقیمانده خود را خیلی کوتاه بتراشند یا از سبک ها و مدل های جذاب و جدید دیگر استفاده کنند که همه آنها به بهبود ظاهرشان کمک می کند. می توانید از آرایشگرتان بخواهید در این زمینه کمکتان کند.

زنان زیادی هستند که اهمیتی به موهای طرفشان نمی دهند. پس سعی کنید وقت بیشتری را صرف ورزش کردن، رسیدگی به وضعیت لباس پوشیدنتان کنید و از آرایشگرتان هم مشاوره بگیرید و موهای باقیمانده سرتان را به بهترین نحو کوتاه کنید تا به نظر خانم ها با وجود کچل بودن جذاب برسید.

زن ها چه حسی به مردان کچل دارند ؟

زن ها چه حسی به مردان کچل دارند ؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 23
برگرفته از روزگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 21 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف