نمناک اخبارسیاست مردم کره شمالی 5 صبح شروع به کار می کنند
تغییر ساعت کاری ، مردم کره شمالی
مردم کره شمالی و حتی کودکان به خاطر نداشتن امکانات رفاهی کافی مجبور به تغییر ساعت کاری از ساعت 8 به ساعت 5 صبح شدند.
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1394

مردم کره شمالی از رفاه چندانی در زندگی برخوردار نیستند ،آنها در کشوری زندگی می کنند که توسط یکی از سرکوبگرترین نظام های جهان رهبری شده و از کمبود امکانات و غذا رنج می برند.

 پایگاه دیلی ان.کی که روزنامه ای آنلاین برای اخبار کره شمالی است، به نقل از منبعی ناشناس نوشته است:به تمام سازمان های مرکزی در پیونگ یانگ و سایر دفاتر و مدارس در سراسر این کشور دستور داده شده است که به جای ساعت 8 صبح، کار خود را از ساعت 5 صبح آغاز کنند و ساعت یک ظهر نیز به کارشان خاتمه دهند.

زندگی مردم کره شمالی

 
از آنجایی که گرمای هوا در کره شمالی اخیرا تا حد زیادی افزایش داشته است، دولت پیونگ یانگ قصد دارد که کارها در ساعات خنک تر انجام شود و به همین علت دستور آغاز روز کاری از ساعت 5 صبح را صادر کرده است. این دوران اوج گرما در تابستان معمولا موجب مشکلاتی برای شهروندان کره شمالی می شود.
 
این منبع مطلع در کره شمالی گفت که ساعت جدید کاری مشکلاتی را به دنبال دارد که از جمله می توان به خستگی کودکان در زمان بیدار شدن اشاره کرد. تغییر زمان کار در تابستان اولین بار پس از روی کار آمدن کیم جونگ ایل، رهبر سابق کره شمالی اجرا شد.
 
اگرچه سازمان های مرکزی، دفاتر حزب و شرکت های دولتی کره شمالی به تهویه هوا مجهز هستند، اما به دلیل خشکسالی تابستان امسال، تولید برق با مشکل مواجه شده است و نمی توان از فن ها استفاده کرد. 

مردم کره شمالی 5 صبح شروع به کار می کنند

مردم کره شمالی 5 صبح شروع به کار می کنند
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف