نمناک اخبارحوادث مرده ای که برای اعضای خانواده اش یارانه می گرفت
یارانه ، جعل شناسنامه
یک تبعه خارجی با تهیه شناسنامه جعلی و به صورت غیر مجاز برای 11 نفر از اعضای خانواده اش یارانه دریافت می کرد در علی آباد کتول دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393
بازدید : 4,380 نفر

فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول در تشریح جزییات این خبر گفت:در راستای اخذ خبری مبنی بر فعالیت فردی که با شناسنامه جعلی اقدام به دریافت یارانه می کند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد:پس از انجام فعالیت های اطلاعاتی و پلیسی گسترده، ماموران فردی را شناسایی می کنند که تبعه خارجی بوده و به صورت غیرمجاز در این شهرستان سکونت داشته است.
سرهنگ علی اکبر اژدری  تصریح کرد:در تحقیقات گسترده مشخص شد این فرد برای 11 نفر دیگر از اعضای خانواده خود نیز شناسنامه جعلی دریافت کرده و با استفاده از آن یارانه نیز می گیرد.
سرهنگ اژدری بیان کرد:پس از شناسایی محل زندگی فرد مورد نظر و با هماهنگی مرجع قضایی، متهم در محل منزل مسکونی اش دستگیر و در بازرسی از محل زندگی متهم تعداد 11 شناسنامه جعلی نیز کشف و ضبط شد.
وی تاکید کرد:متهم در تحقیقات تکمیلی و در اعترافات خود بیان کرد که شناسنامه اول را از خانواده ای خریداری کرده که صاحب اصلی شناسنامه در سال های گذشته فوت کرده بود و افراد خانواده شناسنامه وی را باطل نکرده بودند.
فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول تصریح کرد:این فرد پس از خریداری شناسنامه فرد متوفی از خانواده وی، با مراجعه به اداره ثبت احوال و اظهارات خلاف واقع برای 11 نفر دیگر از اعضای خانواده اش شناسنامه جعلی دریافت کرده و با آن شناسنامه ها اقدام به دریافت یارانه و خدمات دیگر نیز کرده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول خاطرنشان کرد:با هماهنگی مرجع قضایی و طی تشریفات قانونی، شناسنامه های مکشوفه برای ابطال به اداره ثبت احوال تحویل شد و متهم نیز برای سیر مراحل قانونی به همراه پرونده تکمیلی به مرجع قضایی تحویل شد.

مرده ای که برای اعضای خانواده اش یارانه می گرفت

مرده ای که برای اعضای خانواده اش یارانه می گرفت
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف