نمناک سرگرمیگوناگون جنجال ساخت مرده شور اتوماتیک! +تصاویر
دستگاه مرده شور اتوماتیک ، مرده شور اتوماتیک
بتازگی خبری مبنی بر موضوع وارد کردن مرده شورهای اتوماتیک از چین با وجود مخالفت مراجع تقلید بحث روز شبکه های اجتماعی شده است در حالیکه این دستگاهها ساخت کشور چین نیست.

دستگاه مرده شور اتوماتیک

بعد از جنجال ساخت سنگ قبر های قرآن خوان در چین حال نوبت به ساخت تولید دستگاههای مرده شور رسیده است که این موضوع همچنان بازتاب گسترده ای در اذهان عمومی ایجاد کرده است اما در ادامۀ این مطلب از صحت و سقم این خبر آگاه شوید.

دستگاه های شست وشوی اتوماتیک اموات ساخت کشور چین نیست بلکه به صورت پروژه ای در قالب یک طرح پژوهشی داخلی پیش از این در مشهد رونمایی شده است.

محمد پذیرا معاون اجرایی سازمان فردوس های شهرداری مشهد پیش از این اعلام کرده بود که:این شهر پس از تهران از بیشترین آمار مرگ و میر برخوردار است، به همین دلیل ساخت دستگاهی مناسب برای شستشوی اموات از مدتها قبل در دستور کار قرار گرفته بود؛ بر این اساس پس از کسب نظر مراجع این پروژه در قالب یک طرح پژوهشی در دانشگاه فردوسی مشهد، مورد پیگیری قرار گرفت.

دستگاه مرده شور اتوماتیک

دستگاه مرده شور اتوماتیک

دستگاه مرده شور اتوماتیک

جنجال ساخت مرده شور اتوماتیک! +تصاویر

جنجال ساخت مرده شور اتوماتیک! +تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف