مردی که 13 کیلو طلا دارد
مرد 36 ساله ای به نام (نگوک فوک) به طور عجیب و باورنکردنی به هر جایی که بخواهد برود 13 کیلو طلا برای خودش استفاده می کند.

علاقه عجیب و غریب یک مرد به طلا

یک تاجر ویتنامی توجه زیادی از سوی سایت های رسانه های اجتماعی آسیا به واسطه ی علاقه اش به طلا جلب کرده است ؛ همانطور که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید "نگوک فوک" 36 ساله هر جایی که می رود از 13 کیلو طلا برای خودش استفاده می کند، و همچنین 5 بادیگارد با خود دارد تا کسی نتواند تلاشی برای دزدی و ربودن طلاهایش انجام دهد. هفته گذشته از فوک یک سری فیلم در یوتیوب منتشر و او سرخط خبرها در ویتنام شد و چندین میلیون دیدگاه را دریافت کرد از آن زمان, عکس ها و فیلم های او، گردن بند طلایش, دست بندها و انگشترهایش را بر روی رسانه های اجتماعی ویتنامی و حتی در چندین وب سایت در چین و تایلند پخش شد.

استفاده مردی از 13 کیلو طلا

در حالی که برخی از مردم شک خودشان را در مورد واقعی بودن جواهراتش ابراز کردند, اما بیشتر آنها تعجب کردند که چطور می تواند با این همه وزن اضافه راه برود.این تاجر اعتراف کرد که به استفاده از این جواهرات عادت کرده است، اما ادعا می کند که ارزشش را دارد چون طلاها شانس و کامیابی او را افزایش داده است.انتقال آن ها با هم، خود را وزن می کنند و ارزش یک میلیارد و هشتصد میلیون دلار ویتنامی را دارند. نگوک فوک به ویتنام ریپورت گفت طلاهای خیلی بزرگ او 5 کیلو زنجیر و پلاک است، 2 دستبند بزرگ که هرکدام 5 کیلو هستند، چهار انگشتر 500 گرمی و یک کمربند طلا و همه اینها باهم 13 کیلو هستند و تقریبا 13 میلیارد دونگ ویتنام می ارزد (550.000$).
 مردی که 13 کیلو طلا دارد

مردی که همیشه 13 کیلو طلا به همراه دارد

13 کیلو طلا در دست و گردن این مرد 

این تاجر جوان پس از اینکه یک مشاور فنگ شویی به او گفت که جواهرات و طلا شانس او را افزایش خواهد داد, او شروع به سفارش دادن جواهرات طلایی بزرگی کرد. او ابتدا زنجیر طلا و پلاک بزرگی را که یک اسب بال دار به همراه داشت, سفارش داد, اما بعدا به این نتیجه رسید که طلا بیشتر به معنای شانس بیشتر است, به همین دلیل قطعات دیگری هم اضافه کرد و اینجا متوقف نشد.
فوک اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد که یک کلاه و پیراهن طلای سفارشی و نیز با تمام لوازم فعلی خود را سفارش دهد.حمل کردن 13 کیلو طلا بسیار دشوار است و او اعتراف کرد که در ابتدا بسیار سخت بوده است.خیلی سریع آنها را می اندازد و وقتی خیلی ناراحت شود آنها را برمی دارد, اما به آنها عادت کرده است.
زنجیر و مدال سنگین به او بیش ترین دردسر را داده است, زیرا گردنش به خاطر وزن اضافی درد گرفته است.او در یک نقطه توقف کرد و به دیدن پزشک رفت، زیرا دردش تمام نمی شد. پزشک وقتی گفت که دردش ناشی از زنجیر و مدال طلای سنگین است, دیوانه است, برگشت و جواهرات خود را پوشید و پزشکش مقداری دارو برایش تجویز کرد.
 مردی که 13 کیلو طلا از خودش آویزان می کند

مردی که از 13 کیلو طلا استفاده می کند 

او که به دنبال نام یک باشگاه کاراوکه لوکس در شهر هو چی مین بود، در خانواده ای فقیر بزرگ شده بود, اما با خرید و فروش نفت ثروت خود را به دست آورد.او ادعا می کند که با یک بشکه شروع به کار کرده است, اما انتظار افزایش شدید قیمت را داشته است و از خانواده و دوستانش برای خرید نفت ارزان قیمت و فروش آن زمانی که قیمت به اندازه کافی بالا برود، پول قرض گرفت.
قمار او به بهای نفت پرداخت شد, زیرا قیمت نفت از هزار و هشتصد و شصت و هفت هزار و هفتصد هزار دلار افزایش یافت و به قدر کافی پول در آورد تا تجارت پر سود خودش را آغاز کند.
قدم زدن با 13 کیلوگرم طلا, عاقلانه ترین کاری نیست که یک نفر می تواند انجام دهد و او از خطرات آن آگاه است, به همین دلیل است که هر وقت که با اینها بیرون می رود, همیشه 5 محافظ شخصی دارد.
 
او به تازگی در جایگاه بازی فوتبال بین ویتنام و فیلیپین, دیده شد و محافظان او هر زمان که خطری را احساس می کردند, توجهات خود را بیشتر به سمت تمام جواهرات او نگه می داشتند."فوک" می داند که همه افراد استطاعت استخدام چند محافظ را ندارند, بنابراین توصیه می کند که مردم از او پیروی نکنند. اعتیاد به طلا، او را یک فرد مشهور کرده است, و به نظر می رسد که او از هر دقیقه اش لذت می برد, زیرا او مصاحبه ها را در داخل خانه اش انجام می دهد و حتی به پذیرفتن افراد در خانه خودش برای نشان دادن مجموعه ارزشمند و نوشیدنی های گران قیمتش ادامه می دهد.

 

13 کیلو طلا در دست و گردن مرد جوان ! + عکس

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی