مرد آهنی واقعی
رویای پرواز مانند مرد آهنی برای مرد جوان با اختراعی که انجام داد و به کمک 5 موتور جت به حقیقت پیوست.

مرد آهنی واقعی با 5 موتور جت به پرواز در آمد

یکی از بزرگترین و مهم ترین آرزوهای انسان پرواز بود که برای رسیدن به این آرزو چندین روش مختلف را طراحی و اجرا کرد که متاسفانه تمام آنها با شکست روبرو شد. اما بعد از اختراع هواپیما توسط برادران رایت، این آرزوی دیرینه به حقیقت پیوست و بسیاری از کسانی که به پرواز علاقمند بودند، توانستند تجربه پرواز را نیز در زندگی خود کسب کنند.

با این حال این تجربه امروز به میزان زیادی با حضور طراحان و مهندسان پر ایده در سرتاسر جهان به بیشترین میزان ممکن نسبت به روزهای اول اختراع برادران رایت تغییر کرده است. اما اگر از این موضوع بگذریم، آیا تا به حال مرد آهنی یا Iron Man را دیده اید؟! شخصیت ساختگی که می تواند پرواز کند و کارهای خارق العاده ای برای مقابله با افراد منفعت طلب انجام دهد.

لباس پرنده

آقای ریچارد براونینگ مخترع پر استعداد بریتانیایی است که اخیرا از اختراع مهم و شبیه به مرد آهنی را رونمایی کرد که در سرتاسر جهان شناخته شد و با واکنش های متعددی روبرو گشت! او هدف و آرزوی خود را به واقعیت رساند و توانست همانند مرد آهنی پرواز کند! این مخترع بریتانیایی با استفاده از 5 موتور جت و برخی امکانات دیگر توانست لباس پرواز خودش را بسازد!

لباس پرنده

با استفاده از این لباس همانند لباس آهنین تونی استارک می توانید مسافت های طولانی را به سفر در بالای سطح زمین بپردازید! این لباس قدرتمند دارای 1000 اسب بخار و همچنین حداکثر سرعت 89 کیلومتر بر ساعت می باشد که در نوع خود منحصر بفرد می باشد و او آنرا ثبت اختراع کرده است و این برای اولین بار در جهان است.

مرد آهنی

او اولین سفر را خودش امتحان کرد و مسافت 1.3 کیلومتری را طی کرد و این لباس نظرات مختلفی را به خود جلب کرده است و هم اکنون افراد بسیار زیادی هستند که حاضر به سرمایه گذاری در این زمینه می باشند که تا چند مدت آینده شاهد حضور این لباس قدرتمند و مجهز در فروشگاه های معتبر جهانی باشید و تجربه مرد آهنی را کسب کنید.

پرواز دیدنی مرد آهنی واقعی در آسمان ! + عکس

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی