نمناک اخبارجامعه اعترافات مرد اسیدپاش در پارکینگ طبقاتی ولیعصر تهران
اسیدپاش ، اسیدپاشی
پشت پرده انتقام اسیدی مرد میانسال از کارفرما چه بود؟مردی که به روی کارفرمای خود اسید پاشیده بود، صبح دیروز پس از انتقال به دادسرای جنایی به تشریح ماجرا و بیان انگیزه اش پرداخت.
تاریخ انتشار : 18 تیر 1396

ماجرای مرد اسیدپاش در پارکینگ طبقاتی ولیعصر

عصر پنجشنبه 15 تیر، گزارش اسیدپاشی در پارکینگ طبقاتی ولیعصر بالاتر از خیابان فاطمی به پلیس و بازپرس کشیک تهران اعلام شد. بلافاصله تیم جنایی وارد عمل شده و مرد اسیدپاش 50 ساله را بازداشت کردند. از سوی دیگر مرد 48 ساله که قربانی اسیدپاشی شده بود به بیمارستان انتقال یافت و بلافاصله تحت درمان قرارگرفت.عامل اسیدپاشی دیروز پس از انتقال به دادسرای جنایی تهران تحت بازجویی قرار گرفت.

 

چرا اسیدپاشی کردی؟
از دست جعفر خسته شده بودم، عصبانی ام کرده بود و دلم می خواست نابودش کنم. با کارهایی که او کرده بود زندگی ام نابود شده بود.
چه کارهایی؟
بروید از خودش بپرسید، خودش بهتر می داند چه کارهایی انجام داده. پرونده ای به اندازه این چارچوب در دارد که اگر بخواهم در موردش حرف بزنم ساعت ها طول می کشد.
نمی توانی خلاصه بگویی؟
حقه بازی زیاد می کرد. پول خیلی زیادی برای پارک ماشین ها می گرفت. این حقه بازی هایش آنقدر ادامه داشت که بالاخره انتقام گرفتم!
خب چرا به مسئولان پارکینگ چیزی نگفتی؟
بارها گفتم اما چه فایده ای داشت. فقط می گفت چشم یا فراموش می کرد یا دلش نمی خواست چیزی بگوید. اما هر چه بود به او چیزی نمی گفت و او به کارهایش همچنان ادامه می داد.
با قربانی اسیدپاشی همکار بودی؟
او سرکارگرم بود.
می دانی چه مجازاتی برایت در نظر گرفته می شود؟
نهایتش این است که اعدامم می کنند. بگذارید اعدام شوم.چون که از این زندگی بهتر است. شاکی به قدری پولدار است که هر کاری دلش بخواهد می تواند انجام دهد و من در مقابل او هیچم.
چند وقت بود که نقشه اسیدپاشی را کشیده بودی؟
همان موقع تصمیم گرفتم و این کار را انجام دادم.
چطور دستگیر شدی؟
زمانی که اسید را ریختم، همانجا ماندم و همکارانم به پلیس زنگ زدند و بعد هم دستگیر شدم. حتی ماشینم را هم از پارکینگ بیرون نیاوردم و هنوز هم همانجاست.

اعترافات مرد اسیدپاش در پارکینگ طبقاتی ولیعصر تهران

اعترافات مرد اسیدپاش در پارکینگ طبقاتی ولیعصر تهران
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف