نمناک سرگرمیدیدنی ها مرد عجیب که هر روز برق می خورد! + تصاویر
مرد برق ، گوناگون عجیب
مرد برق خوار! مردی عجیب که برای رفع گرسنگی اش باید یک سیم لخت از لامپی روشن را داخل دهانش قرار دهد ، او که به تازگی از این توانایی خود باخبر شده است هیچ مشکل جسمی ندارد.

زندگی عجیب مردی که برق می خورد

مرد عجیب و غریبی را خواهید دید که با گذاشتن سیم برق لامپ روشن داخل دهانش انرژی خود را تامین می کند ، به نوعی این روش تغذیه او محسوب می شود.
 Meet the death-defying Human Light Bulb who can plug himself in and eats live electrical wires
مرد برق

عکس مرد عجیب هندی برق خوار 

مردی که از طریق سیم لامپ روشن برق می خورد!

"نارش کومار" پدر 5 فرزند به دلیل داشتن عادتی عجیب و البته توانایی باورنکردنی مشهور شده است ، او به شدت علاقه به خوردن انرژی الکتریسیته دارد و بدون ان زنده نمی ماند.او که این توانایی شگفت انگیز یعنی خوردن برق را به طور کاملا تصادفی در خود کشف کرد حالا دیگر بدون آن نمی تواند زندگی کند.مردی که به "لامپ حبابی انسانی" معروف شده است پزشکان و کارشناسانی که روی او آزمایشات انجام می دهند را با قرار دادن کابل لامپ حبابی روشن در دهانش حیرت زده ساخت.
مرد برق
مرد برق

نصویری جالب از مردی که برق می خورد تا سیر شود

"کومار" 42 ساله اهل شمال هندوستان ادعا می کند که بدنش به طور طبیعی در برابر ولتاژ قوی برق هم مقاوت دارد و البته این گفته ی خود را با اتصال و حتی لمس کابل های برق به خود ثابت کرد.
او که برای آزمایشات در بیمارستان بستری شده بود به پزشکان گفت که به شدت گرسنه است و باید نیم ساعت سیم های لخت متصل به برق را در دهانش بگذارد تا کامل سیر شود.
او می گوید:برق برای من مثل غذاست ، تا پیش از این توانایی عجیب بدنی ام بی اطلاع بودم و نمی دانستم خداوند چه استعدادی در من نهفته است.
او با کمک وسایل الکتریکی زنده است و می گوید:من هر وسیله برقی را به راحتی می توانم لمس کنم و نیازی به استفاده از محافظ و ابزار خاصی ندارم چرا که هیچ آسیبی به من وارد نمی شود ، اینطور که من حس می کنم 80 درصد بدنم پر از برق است.
همسر و فرزندانم ازاین وضعیت راضی نیستند چرا که من بیشتر سیم های خانه را برای رفع نیازم لخت کرده ام و انها مدام از این ترس دارند که دچار برق گرفتگی شوند.
 مرد برق

عکس مرد هندی که هر روز برق می خورد در کنار همسرش

مرد عجیب که هر روز برق می خورد! + تصاویر

مرد عجیب که هر روز برق می خورد! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
عجیب

عجیب

خدای من ، چقدر عجیب . مردم هند انگار از یه سیاره دیگه اومدن کلا فرق می کنن.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف