نمناک اخبارحوادث راز تکه تکه شدن مرد جوان در فردیس کرج فاش شد
مرد جوان ، کارآگاهان پلیس
مرد جوان که سه سال قبل دوست خود را در جنایتی هولناک تکه تکه کرده بود سرانجام لب به اعتراف گشود.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

اعتراف مرد جوان به تکه تکه کردن دوستش در فردیس!

مردی که سه سال قبل دوستش را به دلیل اختلاف های مالی کشته و جسدش را مثله کرده بود، باردیابی های تخصصی کارآگاهان پلیس دستگیر شد و به جنایت اعتراف کرد.

 سال 93 پیکر قطعه، قطعه مرد جوانی در شهرستان فردیس کرج پیدا شد. با توجه به اینکه هیچ مدرکی برای شناسایی هویت مقتول وجود نداشت، کارآگاهان پلیس استان البرز، تحقیقات تخصصی برای شناسایی قربانی ماجرا و کشف راز جنایت را آغاز کردند.
 در حالی که پرونده بدون هیچ سرنخی در دست بررسی قرار داشت، اعضای خانواده مردی به نام سعید با مراجعه به پلیس آگاهی البرز، از ناپدید شدن مرموزش خبر دادند. با توجه به اینکه مشخصات فرد گم شده با جسد کشف شده مشابهت هایی داشت، این خانواده برای شناسایی پیکر مورد نظر احضار شده و بدین ترتیب هویت مقتول تعیین شد.
 به این ترتیب پرونده وارد مرحله جدیدی شد و کارآگاهان با تحقیق از خانواده اش دریافتند که «سعید» ساعاتی پیش از ناپدید شدن با یکی از دوستانش به نام «ناصر»- 36 ساله- در خانه اش قرار ملاقات داشته است. اما پس ازجنایت، «ناصر» هم ناپدید شده بود.
به همین خاطر او به عنوان مظنون اصلی جنایت تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه تحقیقات پلیسی پس از سه سال به نتیجه رسید و قاتل فراری دستگیر شد و در نخستین بازجویی ها لب به اعتراف گشود.
 عامل جنایت به کارآگاهان گفت:«من و «سعید» با هم اختلاف مالی داشتیم. آن روز هم سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و ناگهان سعید با یک ضربه من، روی زمین افتاد. وقتی دیدم نفس نمی کشد احساس کردم دنیا روی سرم خراب شده. از ترس نمی دانستم چه کار کنم.
 امکان داشت هر لحظه کسی سر برسد. از طرفی سعید درشت هیکل بود و به تنهایی نمی توانستم جسد را از خانه خارج کنم. با اینکه شرایط خیلی برایم سخت بود، بدن «سعید» را با چاقو تکه تکه کردم و هر بخشی را در محله ای از فردیس رها کردم. سه سالی فراری بودم و زندگی جهنمی داشتم تا اینکه درکمال ناباوری دستگیر شدم. باور کنید دراین مدت عذاب وجدان لحظه ای رهایم نمی کرد اما نمی دانستم چه کار کنم و...»
 با این اعتراف ها، قرار بازداشت «ناصر» صادر شد و پرونده این جنایتکار به جرم قتل عمد و جنایت بر میت در اختیار بازپرس قرار گرفت.

راز تکه تکه شدن مرد جوان در فردیس کرج فاش شد

راز تکه تکه شدن مرد جوان در فردیس کرج فاش شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از روزنامه ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف