مرد درختی بنگلادشی

بیماری عجیب مرد درختی ! + فیلم

کد مطلب : 74169زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان بنگلادشی به نام ابول باجاندار مبتلا به یک نوع بیماری نادر و ژنتیکی است که آنرا تبدیل به یک درخت نموده است.

بیماری عجیب مرد درختی بنگلادشی!

انسان ها زمانیکه متولد می شوند ممکن است بنابر برخی بیماری های ارثی و ژنتیکی، دچار مشکلاتی از بدو تولد باشند که این بیماری ها گاها می توانند جان آنها را دچار ناهنجاری هایی نماید و در نتیجه زندگی برای این دسته از انسان ها سخت خواهد گشت.

اما برخی از بیماری ها نیز وجود دارند که ممکن است از همان بدو تولد شاهد نباشند و در طول زمان بر روی بدنشان اعمال شود که می توان با برخی داروهای موجود تا حد ممکن از آن بیماری پیشگیری یا تماما از بین برد تا فرد در زندگی با نانجاری و سختی زندگی ننماید.

برای مثال اخیرا ویدیویی از یک جوان بنگلادشی در صفحات مجازی به شدت منتشر گردید که این ویدیو به شدت دیده شد و مورد واکنش های مختلف قرار گرفت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد جوان بنگلادشی، متاسفانه مبتلا به یکی از بیماری های نادر ژنتیکی است که یک نوع سندرم است که این مرد جوان را تبدیل به مرد درختی نموده است. نام این مرد جوان بنگلادشی، ابول باجاندار می باشد که تاکنون 24 عمل جراحی را برای از بین بردن این تکه های درختی از بدنش نموده است و تنها حدودا 5 کیلوگرم از وزن اضافه ای که این تکه های درختی منجر به آن شده اند را حذف نموده اند.

با این حال گفته شده است که این تکه های درختی به احتمال زیاد تا چند مدت آینده بهبود خواهند یافت و این ویدیو طبق گزارشات انجام شده متعلق به سال 2017 میلادی می باشد.

ویدیو بیماری عجیب مرد درختی بنگلادشی!

بیماری عجیب مرد درختی بنگلادشی!+ فیلم

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی