نمناک سرگرمیگوناگون نجات مردی که 17 سال توسط خانواده اش زندانی بود+تصاویر
مرد زندانی ، مرد بیمار روانی
مرد زندانی از سال 2000 با یک زنجیر بلند در انباری کنار محل زندگی اش و به دور از همه عمر خود را سپری کرد تا اینکه گزارش فردی نانشاس او را نجات داد.

نجات مرد بیمار روانی از حبس 17 ساله خانواده اش

یک مرد بیمار روانی پس از اینکه به مدت 17 سال در یک انبار زنجیر شده بود ، آزاد شد .
ناتوانی خانواده در تامین هزینه های درمان و وحشت از آسیب هایی که او به دلیل وضعیت نامناسب به آنها می رساند دلیل این جنایت بوده است. 
Mentally ill man chained up in a shed for 17 years by his family who were scared of his violent rages and couldn’t afford to treat him
مرد زندانی

تصویری از محل زندگی مرد مبتلا به مشکل روانی که سالها زندانی بود 

نجات مرد بیمار روانی از زندان خانگی اش

"زو گوفا" به دلیل ابتلا به نوعی بیماری روانی توسط خانواده اش از سال 2000 تا چند روز پیش در انبار خانگی و در شرایط بسیار نامناسب نگهداری میشده است،
 
خانواده این مرد 56 ساله به دلیل ناتوانی در تامین هزینه های درمان و بستری شدن در بیمارستان و از طرفی برای جلوگیری از یب هایی که بهنگام حملات عصبی دیگران وارد می کرد تصمیم به این کار غیر انسانی گرفته بوده است.
مرد زندانی
مرد زندانی

تصاویر مربوط به محل زندانی شدن مرد 56 ساله توسط خانواده اش در چین

انباری تاریک و کثیف و زنجیر بلندی که به دست و پای او وصل بود تصویری ناراحت کننده از دوران سخت زندگی این بیمار روانی طی این سالها بود. مسئولان یکی از بیمارستان های روانی چین بعد از گزارش فردی ناشناس برای انتقال او به این انبار آمده و مرد 56 سال را آزاد کردند. این بیمار بعد از نظافت کامل توسط کارکنان مرکز برای انجام آزمایشات به بخش مراقبت منتقل شد.
مرد زندانی

عکس مرد زندانی بعد از آزادی و انتقال به مرکز نگهداری بیماران روانی

نجات مردی که 17 سال توسط خانواده اش زندانی بود+تصاویر

نجات مردی که 17 سال توسط خانواده اش زندانی بود+تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف