نمناک سرگرمیگوناگون مردی که برای حقوق و پول زن شد!! + تصاویر
مرد زن شد ، تغییر جنسیت برای بازنشسته شدن
حقه ی عجیب مردی برای بازنشسته شدن او را مشهور کرد ، این مرد با ترفندی عجیب زن شد تا زودتر از موعد بازنشسته محسوب شود.
تاریخ انتشار : 4 فروردین 1397

کار عجیب مرد آرژانتینی که برای بازنشستگی زن شد !

یکی از مهم ترین بخش های زندگی سالمندان بازنشستگی است که مزایا و فواید قابل توجهی برای شان دارد برای همین هرخانم و آقایی دوست دارد به این دوران رسیده و از مزایای آن بهره مند شود ، در این میان هستند افرادی که برای بهره مندی از مزایا به حقه و کلک هایی دست می زنند که مطمئنا از چشم تیزبین کارشناسان پوشیده نخواهد ماند مثل مردی که برای بازنشسته شدن خود را زن کرد!

 Argentinian Man Legally Changes Gender So He Can Allegedly Retire Sooner

مرد زن شد

عکس مرد زن شد آرژانتینی به خاطر بازنشستگی

حقه ی عجیب مرد آرژانتینی زن شده برای بازنشستگی

 یک مرد آرژانتینی برای آنکه 5 سال زودتر از موعد بازنشسته شود ترفند عجیبی پیش گرفت و برای هدف خود با تغییر دادن یک حرف از نام خود و انتخاب یک نام زنانه، جنسیت خود را در شناسنامه تغییر داد و زن شد. براساس گزارشات این مرد 59 ساله که سرجیو نام داشت رسما درخواست کرده نامش به سرجیا و جنسیتش از مرد به زن در شناسنامه تغییر یابد. 

مرد زن شد

تصویری از کارت شناسایی مرد زن شد برای استفاده از قانون بازنشستگی

براساس گزارشات وب سایت های آرژانتینی شهروندان آرژانتینی بر اساس قانون این کشور مجازند بدون آنکه اقدام به عمل جراحی تغییر جنسیت کنند، جنسیت خود را در مدارک رسمی تغییر دهند. زنان در آرژانتین در سن 60 سالگی و مردان در سن 65 سالگی بازنشسته می شوند. ماتیاس اسیاناتو، رئیس اداره ثبت احوال استان سالتا آرژانتین درباره اقدام عجیب آقای سرجیو گفت:«این نمونه واضحی از سوء استفاده از قوانین بازنشستگی و قوانین مربوط به جنسیت است.

مردی که برای بازنشسته شدن زن شد!! + تصاویر

مردی که برای حقوق و پول زن شد!! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف