نمناک اخبارجامعه فرجام تلخ اخاذی مرد زن نما
مرد زن نما ، اخاذی
مرد زن نما که در شبکه اجتماعی لاین زنی را فریب داده و به اتهام اخاذی میلیونی از او تحت تعقیب پلیس پایتخت بود، در تصادف با اتوبوس شهری کشته شد.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1396

کشته شدن مرد زن نما در تصادف با اتوبوس

دوم بهمن امسال زن جوانی که راننده سرویس مدرسه ای در پایتخت بود، با حضور در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از مرد اخاذی شکایت کرد. با دستور بازپرس رضوانی، پرونده ای تشکیل و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .
شاکی در جریان تحقیقات به ماموران گفت:من راننده سرویس مدرسه هستم. یک سال پیش در شبکه اجتماعی لاین با خانمی آشنا شدم و ارتباطم با او شکل گرفت. گاهی با هم گفت وگو داشتیم و برای هم پیام ارسال می کردیم. کم کم به او اعتماد کردم و درباره خانواده و شرایط زندگی ام با او حرف زدم. او عکس هایی را که برایم می فرستاد ،متعلق به یک زن بود و اعتماد پیدا کرده بودم که او یک زن است. این دوستی اینترنتی یک سال به طول انجامید تا این که وی چند ماه پیش از من خواست بعداز این همه مدت همدیگر را ملاقات کنیم که قبول کردم و به دیدن او در یکی از محله های مرکزی شهر تهران رفتم.
شاکی ادامه داد:به جای آن زن، یک مرد جوان سر قرار حاضر شد. با دیدن او وحشت کرده بودم و همان جا، متوجه شدم او با جا زدن خود به جای یک خانم در این یک سال فریبم داده است. تهدیدم کرد که باید به حساب وی پول واریز کنم در غیر این صورت بلایی سر من، شوهرم و دو فرزندم می آورد. از ترس این که به خانواده ام آسیبی نرسد طی چند مرحله هشت میلیون تومان به حسابش واریز کردم.
وی گفت:اما این همه ماجرا نبود. مرد اخاذ دست بردار نبود و مدام مرا تلفنی تهدید می کرد. حتی چند بارهم در خیابان مرا تعقیب کرد و به زور چاقو و سلاح کلت مرا ربود و تهدید به قتل کرد و چهار عدد النگوی طلایم را هم سرقت کرد. با تهدید های او مجبور به سکوت شده بودم. متهم در این مدت 20 میلیون تومان اخاذی کرده بود. او در تماس های بعدی چند برابر این پول را می خواست که دیگر طاقت نیاوردم و ماجرا را به شوهرم اطلاع دادم و بعد از مشورت با وی تصمیم به شکایت از مرد اخاذ گرفتم.
تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم فراری ادامه داشت تا این که چند روز پیش ماموران با خبر شدند او بعدازظهر 21 بهمن امسال سوار خودروی پژو پارس سفیدی بوده که در اتوبان آزادگان با اتوبوس شهری تصادف کرده و فوت شده است.

فرجام تلخ اخاذی مرد زن نما

فرجام تلخ اخاذی مرد زن نما
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف