مرد عجیب
تیم جراحی برای تخلیه شکم مردی با عادت غذایی عجیب آماده شدند ، بعد از ساعتی تلاش 263 سکه و 150 تکه آهن شامل زنجیر و قلاده سگ از شکم مرد خارج کردند.

خارج کردن 263 سکه و 150 تکه آهن از شکم یک مرد جوان با تغذیه ای عجیب

عادت عجیب خوردن اشیا غیرخوراکی در میان مردم هند تقریبا تبدیل به مسئله ای طبیعی شده است چرا که هر سال چندصد تکه اشیا گمشده و قطعات فلزی از معده و روده آنها خارج می شود ؛ در تازه ترین مورد گزارش شده پزشکان 413 تکه فلزی از شکم یک مرد خارج کردند.
Man Eats 263 Coins, 150 Iron Nails, Dog Chain; Doctors Find It A Year Later
مرد عجیب

عکس میخ و سکه و اشیا فلزی خارج شده از شکم مرد جوان هندی با عادت غذایی عجیب 

مردی عجیب که یک سال چندصد تکه فلزی در شکم داشت جراحی شد

مرد 32 ساله به دلیل درهای شدید شکمی به بیمارستان سانتا در هندوستان مراجعه کرده بود وپزشک برای تشخیص دقیق علت دردهای سخت عکسبرداری تجویز کرد . نتیجه ی عکسبرداری تعجب آور بود ، شکم مرد بیمار که نامش منتشر نشده است پراز قطعات فلزی بود .
واقعیت ترسناکی که به گفته ی پزشک معالج این مرد یک سال از آغاز آن می گذشته و بیمار مدت یک سال عادت به خوردن این اشیا داشته است.تیمی از جراحان برای تخلیه شکم بیمار از آماده شدند و بعد از ساعتی تلاش موفق شدند فلزاتی به وزن 2 کیلوگرم را از شکم بیمار خارج کنند.
به گزارش ایندین تایمز اشیا خارج شده از شکم این بیمار 263 سکه و 150 تکه فلزی دیگر شامل میخ ، زنجیر ، تکه های قلاده سگ ، سوزن و .. بوده است.

تخلیه 2 کیلوگرم فلز از شکم مردی با خوراک عجیب + عکس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی