مرد عنکبوتی
مرد فرانسوی معروف به نام آلن رابرت که در جهان لقب مرد عنکبوتی را به وی داده اند استعداد بی نظیری در بالا رفتن از ساختمان های آسمان خراش بدون دستکش و ابزار دارد.

مرد عنکبوتی فرانسوی در فراز ساختمان آسمان خراش لندن

معنا و مفهوم هیجان برای هر یک از ما انسان ها دارای حدود متفاوتی است و این بدین معنا می باشد که نهایت میزان دریافت هیجان در ما متفاوت است. از این رو برای مثال برخی از ما به انجام سرگرمی هیجان انگیز همانند بانجی جامپینگ شاید حاضر نباشیم و به هیچ وجه نیز آن را قبول نکنیم. اما در مقابل برخی هستند که این نوع تفریحات را نیز بسیار ساده و بی خطر می دانند.

نام یکی از این افراد آقای " آلن رابرت " فرانسوی است که در زمینه های متعددی همانند سنگ نوردی، کوه نوردی دارای محبوبیت فراوانی است و لقب وی در کشور فرانسه و جهان، به عنوان مرد عنکبوتی است که تاکنون از بیش از 70 ساختمان بلند در جهان بدون استفاده از دستکش بالا رفته است.

از مهم ترین رکوردهای وی می توان به صعود وی به بالای برج خلیفه دبی در سال 2011 اشاره کرد که در نوع خود دارای استعدادی بی نظیر و خاصی است که دیدن و انجام دادن چنین کارهایی برای هر یک از ما کار وحشتناک و عجیبی است.

اما اخیرا وی موفق به صعود کردن از ساختمان آسمان خراشی در شهر لندن شد که ویدیو آن بارها و بارها در صفحات مجازی دیده و مورد واکنش های متعددی قرار گرفت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اسپایدر من فرانسوی

آلن رابرت اسپایدر من فرانسوی

آقای آلن رابرت 56 ساله فرانسوی، اخیرا در طی اقدامی بی نظیر و شگفت انگیز موفق به بالا رفتن از ساختمان آسمان خراش (Heron Tower) به ارتفاع 202 متر شد که تکنیک بالا رفتن وی از ساختمان های آسمان خراش بسیار ساده است چرا که وی بدون هیچ گونه دستکش و لوازم ایمنی از ساختمان ها بالا می رود.

وی در این مورد این گونه گفت:" من زمانیکه زندگی ام را وارد خطر می کنیم، حال خوبی دارم". با این حال افسران پلیس شهر لندن با این کار مخاgف هستند چرا که این کار باعث مسدود شدن و اختلال جاده ها و جمع شدن تعداد زیادی از ساکنین در این منطقه می شود.

اما روز جمعه گذشته، آلن رابرت محکوم به 20 ماه زندان به دلیل عدم پرداختن کردن جریمه 7000 دلاری شد. از طرفی وی از بالا رفتن و صعود کردن ساختمان های آسمان خراش در بریتانیا محروم شده بود. اما تاکنون آلن رابرت در چندین کشور دستگیر شده بود و این اولین باری نیست که محکوم می شود.

ویدیو اسپایدر من فرانسوی در فراز ساختمان آسمان خراش لندن

بالا رفتن مرد عنکبوتی فرانسوی از ساختمان 202 متری

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی