نمناک سرگرمیدیدنی ها مرد عنکبوتی واقعی جان کودک آویزان از بالکن را نجات داد + فیلم
مرد عنکبوتی ، اسپایدرمن
مردی 22 ساله ای در جمعیتی عظیم، جان کودکی که از بالکن طبقه چهارم آویزان شده بود را نجات داد و به همین دلیل مردم لقب مرد عنکبوتی را به او اختصاص دادند.

نجات جان یک کودک توسط مرد عنکبوتی

یک مهاجر سومالیایی ملقب به اسپایدرمن به علت نجات جان یک کودک که از طبقه ی چهارم ساختمان آویزان شده بود توسط رئیس جمهور مکرون ، به کاخ الیزه دعوت شد. دلیلی شهرت او این دعوت را در ویدئویی که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید خواهید یافت.
 
مرد عنکبوتی

نجات جان یک کودک توسط مرد عنکبوتی

"مامودو گاساما" 22 ساله یک قهرمان است و این چیزی بود که جمعیتی شاهد آن بودند ؛ نجات جادویی که توسط این مرد در کمتر از 30 ثانیه طول کشید به طور گسترده در شبکه هایی اجتماعی منتشر شد و موجب مقایسه او با مرد عنکبوتی شد و به این نام ملقب شد. گاساما که میگفت چندی پیش برای تحقق رویاهایش یبه این کشور مهاجرت کرده ، اکنون مهمان رئیس جمهور مکرون است.
فیلم نشان میدهد که گاساما برای نجات کودک از بالکن خود بیرون آمده و خود را از بالکن به بالکن دیگربه سمت بالا می کشد. سپس او با تکیه دادن به بالکن همسایه سعی میکند کودک را نگه دارد.
 
نجات جان کودک

نجات جان کودک توسط این مرد در 30 ثانیه

پس از رسیدن به طبقه ی چهارم یکی از پاهایش را بالای بالکن قرار میدهد در حالیکه کودک را با بازوانش میگیرد. آتش نشانان زمانی به محل حادثه رسیده بودند که کودک نجات یافته بود.تنها آسیب وارده به کودک ، پارگی ناخن او بود و گاساما چندین خراش برداشته بود. گاساما 24 ساعت بعد به خبرنگاران گفت که بدون فکر این کار را انجام دادم ، من دیدم که مردم فریاد میزنند و ماشین ها بوق میزنند و به بالا رفتم و خدارو شکر که من نجات دهنده ی او بودم.
وقتی کودک را نجات دادم بسیار ترسیده بودم و از ترس نمیتوانستم روی پاهای خود بایستم . با توجه به تحقیقات صورت گرفته والدین کودک در زمان این اتفاق در منزل نبودند.

ویدئوی نجات کودک آویزان از بالکن توسط مردی که به مرد عنکبوتی ملقب شده است:

مرد عنکبوتی واقعی جان کودک آویزان از بالکن را نجات داد + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف