نمناک اخبارحوادث مرد قاتل قبل از اعدام فوت کرد
مرد قاتل ، قاتل
در بررسی های پرونده قتل مرد جوان ، ردپای یک زن در گوشی همراه مقتول کارآگاهان را به سمت سرنخ هایی کشاند که منجر به دستگیری مرد قاتل شد ولی قاتل قبل از اجرای حکم فوت کرد.
تاریخ انتشار : 8 آذر 1394
بازدید : 9,176 نفر

مرگ قاتل اعدامی قبل از اجرای حکم

مرد قاتل که به بهانه حل اختلافات قدیمی مقتول را به خانه شخصی خود کشانده بود بعد از دستگیری قبل از اجرای حکم قصاص فوت کرد.

29 اردیبهشت سال 91 مأموران پلیس در هنگام گشت زنی در یکی از خیابان های محله امیریه تهران به یک دستگاه پژو 405 که در کنار خیابان پارک شده بود، مشکوک شدند و با بررسی اولیه از خودرو جسد مرد جوانی در صندوق عقب کشف شد که ظاهرا با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

ماجرای قتل مرد جوان به دست مردقاتل

مأموران با بررسی های بیشتر از این خودرو، تلفن همراهی را در جیب مقتول یافتند و کارآگاهان با بررسی این تلفن همراه ردپای یک زن آشنا را به دست آوردند که با مقتول در ارتباط بود.
با شناسایی و دستگیری این زن، وی پرده از راز این قتل گشود و درباره قتل این مرد جوان به کارآگاهان گفت:شوهر من چند وقتی بود که با مقتول اختلاف داشت و یک روز با اعلام اینکه قصد دارد به این اختلافات پایان دهد، مقتول را به خانه ما کشاند، بعد از اینکه این مرد جوان در خانه ما حضور پیدا کرد، جر و بحث وی با شوهرم بالا گرفت و همسرم با ضربات چاقو او را به قتل رساند و بعد از قتل نیز جسد مقتول را درون صندوق عقب خودرویش گذاشت.
با اظهارات این زن جوان، مدتی بعد همسر وی دستگیر شد و به قتل مرد جوان اقرار کرد.
با تشکیل پرونده قتل عمد، متهم در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد و پرونده وی پس از تأیید حکم اعدام توسط دیوان عالی کشور برای اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ارسال شد.
مدتی قبل محکوم به اعدام این پرونده دچار عارضه شدید کلیوی شد و در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد تا این که پنج شنبه گذشته وی به دلیل تشدید بیماری درگذشت.

مرد قاتل ، مرد قاتل محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم فوت کرد

مرد قاتل قبل از اعدام فوت کرد
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 22
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف