نمناک اخبارحوادث مرد قاتل همسرش را با چاقو سلاخی کرد+ عکس
مرد قاتل ، کشتن زن با چاقو
مرد قاتل بعد از خوردن تعداد زیادی قرص خواب به آشپزخانه رفت و برای جنایت وحشاینه اش چاقویی برداشت. همسرش در اتاق دخترشان خوابیده بود که ناگهان مرد برای کشتن او وارد اتاق شد.
تاریخ انتشار : 24 مهر 1394

جنایت مرد قاتل مقابل چشمان فرزندش

" برین برونینگ " 53 ساله به قتل همسر خود خانم " کتی " 47 ساله متهم شد.

مرد قاتل

مرد قاتل همسرش را با چاقو کشت

ماجرای مرد قاتل انتقام جو که همسرش را با چاقو کشت

براساس گزارش پلیس جنایت کار پس از تصمیم به جدایی گرفتن از همسر خود در سال 2013 برای گرفتن انتقام از مورد بی اعتنایی و نفرت قرار گرفتن توسط همسرش 9 روز پس از رای دادگاه مبادرت به کشتن قربانی با ضربات چاقو گرفت به طوری که در حمله ی وحشیانه خود او را 15 بار ،مورد اصابت چاقو قرارا داد و این رفتار وحشیانه خود را در حالی انجام داد که دختر نوجوان تماشاچی این جنایت بود .
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد جنایت کار قبل از خوابیدن 6 عدد قرص خواب آور خورد و در نیمه های شب از اتاقش بیرون رفت و با برداشتن چاقو آشپزخانه به اتاق دخترش که قربانی در آنجا خوابیده بود رفت و او را به قتل رساند .
همسر مرد قاتل

عکس مقتول و همسر مرد قاتل انتقام جو


دختر که با شنیدن صدای فریاد مادر خود را به اتاق مذکور رساند پدر را در حالی که مادرش را سلاخی می کرد دید .
 
پلیس در ادامه افزود:جنایت کار در دفاع از خود ادعا کرد که با خوردن قرص های خواب آور اصلا به یاد نمی آورد که چه کاری کرده است و خواست تا تقصیر را به گردن داروها بیندازد که از مجازات نجات پیدا کند .

وکیل مدافع جنایت کار همچنین ادعا کرد که او پس از تصمیم به طلاق از همسرش از نوعی افسردگی رنج می برد و تعادل روان نداشته است که در نتیجه همسر زندگی 20 ساله خود را با داشتن 2 فرزند در خانه خود واقع در "اسکای ملبورن " درست یک هفته به کریسمس به قتل رساند و با این تفاسیر و به کمک وکیل " برونینگ " در دادگاه به 18 ساله حبس محکوم شد .

مرد قاتل همسرش را با چاقو سلاخی کرد+ عکس

مرد قاتل همسرش را با چاقو سلاخی کرد+ عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .