نمناک سرگرمیبدون شرح مردی که 2 ماه پیش مرده بود به خانه بازگشت !! + عکس
مرد مرده ، زنده شدن مرده پس از مرگ
اهالی روستا شوکه شده بودند ؛ مرد 63 ساله ای که مرگش توسط آزمایش دی ان ای کاملا تایید شده بود به طور غیرمنتظره ای دیده شد.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1397

بازگشت به خانه مردی که 2 ماه پیش آزمایش دی ان ای مرگ او را تایید کرده بود

"آی گلای ساپاگالیو" مردی 63 ساله اهل قزاقستان، وقتی دو ماه پس از دفن جسدش ، به خانه بازگشت در حالی که همه فرض می کردند او مرده است داستان برگشتش تیتر خبرها شد و موجب برانگیخته شدن تعجب شد زیرا مرگ او توسط آزمایش دی ان ای تایید شده بود ؛ ماجرای عجیب ولی واقعی که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

همه ی اینها از 9 ژوئیه زمانی آغاز شد که بستگان "آی گلای ساپاگالیو" گزارش دادند که او در روستایی در قزاقستان گم شده است آن ها نمی دانستند که این مرد مجرد پیشنهاد شغلی به مدت چهارماه در روستای دور از محل زندگی اش داشته برای همین وقتی جسدی را در نزدیکی خانه او کشف کردند همه وحشت زده شدند. گزارش ها حاکی از آن است که جسد در وضعیت بدی قرار داشت که خانواده او نتوانستند آن را با ویژگی های فیزیکی تشخیص دهند، بنابراین آزمایش دی ان ای انجام شد. باور کنید یا نه، آزمایش نشان داد که احتمال 99.29 ٪ وجود دارد جسد کشف شده ساپاگالیو باشد ، بنابراین گواهی فوت رسمی صادر شد و برادر این مرد مراسم تدفین را ترتیب داد.

زنده شدن مرده پس از مرگ

مردی که دو ماه پس از مرگش به خانه بازگشت 

، برادر این مرد، به خبرنگاران گفت:" وقتی آی گلای زنده و سالم به خانه آمد، دختر من سول ، عموی مرده خود را دید و غش کرد آنالیز دی ان ای نشان داد او برادرمن است ما نتایج را باور کردیم و همه مراسم تدفین و یادبود را انجام دادیم ، پول زیادی خرج کردم گذشته از هزینه ها ما چه کسی را دفن کرده ایم ؟ شاید بستگان او به دنبالش هستند ."

بستگان ساپاگالیو از اینکه او زنده و سالم است بسیار ابراز خوشحالی کردند، اما آن ها از آزمایش دی ان ای غافل نشده اند و قصد دارند از متخصصانی که این کار را انجام داده اند شکایت کنند با این حال، فردی که این آزمایش را انجام داد ، از خود دفاع کرد و گفت قبلا توضیح داده که به احتمال 99.29 درصد جواب صحیح است و به رسانه ها گفت:" غیر ممکن است که به صراحت اعلام کنیم که این پیکر فرد است و فقط به نتایج آزمایش دی ان ای متکی است. ما نباید درصد باقیمانده را فراموش کنیم ." 

ماجرای باورنکردنی مردی که 2 ماه پیش مرده بود به خانه بازگشت + عکس

مردی که 2 ماه پیش مرده بود به خانه بازگشت !! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف