نمناک سرگرمیدیدنی ها جذب بطری به سر مرد مغناطیسی! + تصاویر
مرد مغناطیسی ، چسبیدن اشیا به بدن
جیمی کیتونِ سَر قوطی می تواند قوطی، بطری و دیگر اشیا را به پوستش بچسباند و این کار را بدون استفاده از هیچ گونه مواد چسبنده ی خارجی انجام می دهد، جیمی بخاطر این ویژگی اش شهرت جهانی پیدا کرده است.
بازدید : 2,170 نفر

مرد مغناطیسی

ویژگی های خاص و منحصر به فرد در برخی افراد می تواند شهرت و محبوبیت این افراد را دو چندان کند مثل جیمی کیتونِ سَر قوطی که می تواند قوطی، بطری و دیگر اشیا را به پوستش بچسباند و این کار را بدون استفاده از هیچ گونه مواد چسبنده ی خارجی انجام می دهد زیرا منافذ پوست بدنش می توانند به شکلی جادویی اشیا را به سمت خود جذب کنند و به پوست بچسبانند،او بخاطر این ویژگی اش به شهرت رسیده است.

کیتون در دوران کودکی عادت داشت از درختان کاج شهر فلوریدا بالا برود بنابراین همه تصور می کردند که صمغ این درختان باعث چسبندگی پوستش می شود.

مرد مغناطیسی

او نخستین بار بیست سال پیش، بعد از اصلاح کردن موهایش به خاصیت چسبندگی بدن خود پی برد. کیتون درباره نخستین تجربه اش می گوید:روز گرمی بود. سعی داشتم با گذاشتن یک قوطی نوشابه روی سرم، کمی خنک شوم که یک باره توپ بچه هایی که مشغول بازی فوتبال بودند به سمتم آمد. قوطی را رها و سعی کردم توپ را بگیرم که البته نتوانستم. بعد یک باره با خودم گفتم «نوشیدنی ام چه شد؟». ظاهراً قوطی به صورت افقی پشت سرم چسبیده بود که باعث شد همه به من بخندند.

مرد مغناطیسی

کیتون در اوایل خجالت می کشید درباره ی شرایط عجیب خود با کسی صحبت کند و نگران بود که مردم او را غیرعادی صدا بزنند. او تنها فردی در ایالات متحده است که چنین مشکلی را تجربه می کند. از دو نفر دیگری که دچار چنین عارضه ای هستند یکی در هندوستان زندگی می کند و دومی در آمریکای جنوبی. بااین حال هرچقدر کیتون بالغ تر می شد دریافت که می تواند از این استعداد خود پول دربیاورد بنابراین مصمم شد که دیگر به حرف های مردم توجه نکند.

مرد مغناطیسی

او به مرورزمان متوجه شد که می تواند به جز پارچه هر چیزی را از گوشی تلفن گرفته تا کلید به سر، دستان، کمر و شکمش بچسباند. کیتون می گوید:می توانم یک گالن آب را به کمرم بچسبانم.
خوب است بدانید دمای بدن او همیشه از حد طبیعی بالاتر است که باعث حالت مکشی بیشتر پوستش می شود.
کیتون در حال حاضر شهرتی به هم زده است و هفته ای 1500 تا 8000 دلار درآمد دارد. مردم به او پول می دهند تا محصولاتشان را بپوشد یا اسم یا کسب وکارشان را بر روی لباس و قوطی هایش تبلیغ کند.

جذب بطری به سر مرد مغناطیسی! + تصاویر

جذب بطری به سر مرد مغناطیسی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از آناج - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف