دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها مرد نامرئی که در محیط اطراف پنهان میشود + عکس
مرد نامرئی ، هنرمند چینی
لوی بولین هنرمندی چینی که شهرت خود را از لقب «مرد نامرئی» دارد و محبوب ترین آثار او از مجموعه «پنهان در شهر» می باشد با همکارش تصاویری تولید کرده اند که بسیار جذاب و سورئال به نظر می رسد.
بازدید : 1,137 نفر

هنرمند چینی که به شکل نامرئی در همه چیز پنهان میشود

هنرمند چینی «لوی بولین» با نام مستعار «مرد نامرئی» و عکاس مشهور «آنی لیبوویتز» تیمی برای دو کمپین تبلیغاتی برند پوشاک لوکس «Moncler» تشکیل داده اند. با ترکیب علاقه بولین به نقاشی توهمی بدن و چشمان فوق العاده فتوگرافیک لیبوویتز، آن ها تصاویری تولید کرده اند که بسیار جذاب و سورئال به نظر می رسد.

بولین در هر عکس لباسی از این برند بر تن کرده، اما تقریبا هیچ تفاوتی بین آنچه او پوشیده با محیط اطرافش وجود ندارد. درواقع او و محیط اطراف یکی شده اند. کمپین اول با مناظر تابستانی ماه های گرم و هم چنین میان کتاب ها می بینید و در کمپین دوم این دو هنرمند به یخچال های ایسلند و مناظر وسیع سفید و خاکستری سفر کرده اند. اغلب تن ها خطوط محیط بیرونی بدن او قابل مشاهده است که این تصاویر را علاوه بر تبلیغات به یک پازل بصری تبدیل می کند.

مرد نامرئی

مرد نامرئی

مرد نامرئی

مرد نامرئی

مرد نامرئی

مرد نامرئی

مرد نامرئی

مرد نامرئی که در محیط اطراف پنهان میشود + عکس

برگرفته از برترین ها -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف