تصویربرداری فیلم سینمایی مرد نقره ای به کارگردانی محمدحسین لطیفی با بازی مهدی سلطانی ، نادر سلیمانی و بهاره کیان افشار به ترکیه رسید.

ادامه تصویربرداری فیلم سینمایی مرد نقره ای در ترکیه

فیلم سینمایی مرد نقره ای ( با نام قبلی سبز سفید قرمز) به کارگردانی محمدحسین لطیفی ، تهیه کنندگی پرویز امیری و نویسندگی پیمان عباسی به ترکیه رسید.

تصویربرداری فیلم جدید محمدحسین لطیفی این روزها در ترکیه ادامه دارد و بازیگران این فیلم راهی ترکیه شدند تا در کنار بازیگران ترکیه ای در فیلم سینمایی مرد نقره ای مقابل دوربین بروند.

مرد نقره ای با مهدی سلطانی و نادر سلیمانی در ترکیه

مهدی سلطانی بازیگر فیلم مرد نقره ای با انتشار عکسی در کنار نادر سلیمانی خبر از ادامه تصویربرداری فیلم تازه محمدحسین لطیفی در ترکیه داد.

مهدی سلطانی و نادر سلیمانی

مهدی سلطانی و نادر سلیمانی در فیلم مرد نقره ای

مهدی سلطانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:نمایی از فیلم سینمایی مردنقره ای به کارگردانی محمدحسین لطیفی که این روزها فیلمبرداری اش در ترکیه ادامه دارد.

پ ن:در زبان انگلیسی پارتنر به معنای همدست و یا شخصی است که در هر کاری با او شریک می شوی، در سینما و تئاتر به بازیگری که درکنار شما بازی می کند پارتنر هم می گویند.یک پارتنر خوب بی شک نقش مهم و مؤثری در کیفیت اجرا و بازی بازیگر مقابلش دارد. نادر سلیمانی پارتنر خیلی خوبی است که با بازی های دلنشینش ساعات خوش و خاطره انگیزی را برای مان فراهم کرده و می کند. مواظب خودتون باشید.

مهدی سلطانی و نادر سلیمانی

عکسی از مهدی سلطانی و نادر سلیمانی در فیلم مرد نقره ای

مرد نقره ای داستانی از جوانان ایرانی است که با نبوغ و استعدادشان پرچم ایران را در دنیا به اهتزاز در می آورند.

بهاره کیان افشار

عکسی از بهاره کیان افشار در فیلم مرد نقره ای

بازیگران فیلم مرد نقره ای عبارتند از: مهدی سلطانی، بهاره کیان افشار، نادر سلیمانی، ایرج نوذری، بهنوش بختیاری، حامد هایدی، امیر اسماعیل زاده، شهرام اشرفی، مرتضی وطن خواه، مهدی ساجدی، کورش پور اسماعیل، امیر سامان سعادت نژاد، علی اکرامی، حسین زمانی، امیر کیان عبدی، پارسیا شکوری، ایمان امیری، آلینا آل ، گلبرگ محمدی و بازیگران ترکیه ای چون شیدا ترزی اوغلو، ادیپ توت آل، مصطفی یاباش، آلینا آل و زینب کالع و عارف گونگور در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

بازیگران فیلم مرد نقره ای

بازیگران فیلم مرد نقره ای در یک قاب

عوامل ساخت فیلم مرد نقره ای عبارتند از :کارگردان:محمد حسین لطیفی، تهیه کننده:پرویز امیری، نویسنده:پیمان عباسی، مدیر تولید:هاشم علی اکبری، مدیر فیلم برداری:امیر معقولی، فیلمبردار:فرزام گل سفیدی، طراح صحنه و لباس:فرهاد عزیزی فرد، صدابردار:سامان شهامت، طراح گریم:مرتضی کهزادی، تدوین:رضا بهار انگیز و سرپرست تبلیغات:سپیده آماده

محمدحسین لطیفی

مرد نقره ای فیلم جدید محمدحسین لطیفی

ادامه تصویربرداری مرد نقره ای فیلم جدید محمدحسین لطیفی در ترکیه

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه مهدی سلطانی / عکاس:علیرضا نجف زاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
نظرات
وبگردی