نمناک اخبارجامعه چهره واقعی مرد هزار چهره ایرانی
مرد هزار چهره ، کلاهبرداری
پس از انتشار خبری مبنی بر دستگیری " مرد هزار چهره " رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار شعبه یازده بازپرسی کرمان قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395
بازدید : 2,228 نفر

چهره واقعی مرد کلاهبردار "هزار چهره" برملا شد

بازپرس شعبه یازده دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان با اشاره به لزوم انتشار تصویر چهره "مرد هزار چهره" که کلاهبرداری های متعددی در کشور انجام داده است، گفت:چنانچه افرادی از سوی متهم مذکور مورد اغفال قرار گرفته اند به دادسرای مجتمع قضائی مراجعه کنند.

بازپرس شعبه یازده دادسرای عمومی وانقلاب شهر کرمان گفت:پس از انتشار خبری مبنی بر دستگیری "مرد هزار چهره در کرمان" رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار شعبه یازده بازپرسی کرمان قرار گرفته است.

مرد هزار چهره

عکس مرد هزار چهره ایرانی

وی با بیان اینکه متهم فردی بی سواد و متولد اصفهان است افزود:پرونده متهم "اصغر کرمی" به اتهام اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات و غصب عنوان دولتی و کلاه برداری به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

کریمی تاکید کرد:در جهت احقاق حق مالباختگان این بازپرسی تمام اقدامات تعقیبی و قضائی را انجام خواهد داد.

وی خاطر نشان کرد:با انتشار عکس این متهم چنانچه افرادی از سوی متهم مذکور مورد اغفال قرار گرفته اند جهت طرح شکایت به شعبه یازده بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان واقع در مجتمع قضائی 22بهمن مراجعه کنند.

چهره واقعی مرد هزار چهره ایرانی

چهره واقعی مرد هزار چهره ایرانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف