مرد کفش پاشنه بلند
کارمند جدید بانک با پوششی عجیب برای یک مرد به محل کار می آید و عجیب بودن او مربوط به کفش پاشنه بلندی است که پا می کند.

مرد جوانی که هر روز با کفش پاشنه بلند زنانه سرکار می رود!

اگر فکر می کنید که کفش پاشنه بلند تنها مختص خانم هاست و این تنها آنها هستند که با استفاده از این مدل کفش اعتماد به نفس شان افزایش می یابد سخت این واقعیت را مرد جوان کارمند بانکی در سیدنی ثابت کرده است ، مردی که با علاقه ی قابل توجه با استفاده از کفش پاشنه بلند سرکار می رود.
 مرد کفش پاشنه بلند

عکس کارمند مرد کفش پاشنه بلند پوش در استرالیا

این مرد جوان چرا کفش پاشنه بلند می پوشد؟

اشلی ماکسول لم، مدیر پروژه یک بانک بزرگ در سیدنی، استرالیا، در حدود یک سال است که هر روز با کفش پاشنه بلند به محل کار می آید و باور دارد این مدل کفش احساس قدرت در او ایجاد کرده است.
او که همیشه با دیدن زنانی که کفش پاشنه بلند می پوشند به قدرتمند بودن آنها فکر می کرد تصمیم گرفت حس قدرت موجود در تصوراتش را در خود نیز ایجاد کند برای همین با خرید یک جفت کفش پاشنه بلند زنانه سایز بزرگ آغاز کرد و حالا 9 جفت از این مدل کفش ها دارد.
مرد کفش پاشنه بلند 

مرد جوانی که برای افزایش اعتماد به نفس خود کفش پاشنه بلند می پوشد

ایده استفاده از کفش های پاشنه بلند زنانه برای کار در سال گذشته، درست پس از آنکه اشلی از کوئینزلند به سیدنی نقل مکان کرد در ذهن او ایجاد شد.
"اشلی" در این مورد می گوید:باید اعتراف کنم که پوشیدن کفش پاشنه بلند کار سختی است اما به قدرتی که در من ایجاد می کند می ارزد و می توان سختی آن را تحمل کنم.
روزهای اول نگاه دیگران برایم سنگین بود اما به مرور با این مورد هم کنار آمدم و الان یک سال است که با کفش پاشنه بلند سر کار می آیم.

مردی که با کفش پاشنه بلند سرکار می رود! + تصاویر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی