نمناک سرگرمیگوناگون مردی که گردنش از سرش بزرگتر است ! + تصاویر
مرد 31 ساله با داشتن گردن کلفت در صفحات مجازی به بدل هالک معروف شد. گردن این خلافکار از سرش بزرگتر است.

گردن عجیب و بزرگ مرد جوان اهل فلوریدا

امروزه با جستجویی ساده در صفحات مجازی اعم از اینستاگرام می توانیم با تعدادی از افرادی که تنها با یک حساب کاربری ساده توانسته اند محبوبیت دور از تصور در میان سایر کاربران روبرو شوند. برای مثال برخی از آنها دارای زندگی لوکس و ثروتمندانه هستند و برخی دیگر کارهای عجیبی انجام میدهند و حتی برخی دیگر دارای تناسب اندام شگفت انگیزی هستند.

از این رو این افراد سعی دارند تا خودشان را نسبت به دیگران خاص کنند و بتوانند محبوبیت های این چنین یابند. اما اخیرا یکی از ساکنان فلوریدا ایالات متحده آمریکا در طی اقدامی عجیب و باور نکردنی، به شدت در صفحات مجازی محبوب گردید و توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گردن عجیب

آقای چارلز دیون مکداول 31 ساله

 

آقای " چارلز دیون مکداول " 31 ساله کالیفرنیایی، مظنون به خرید و فروش مواد مخدر است که اخیرا توسط پلیس دستگیر شد و سپس دست به فرار زد و اینک پلیس در حال جستجوی وی است. اما تفاوت بزرگ وی نسبت به سایر انسان ها گردن بسیار بزرگ وی است که حتی از سر او بزرگتر است!

گردن عجیب

گردن بسیار بزرگ مظنون مواد مخدر کالیفرنیایی

گردن بزرگ این مظنون کالیفرنیایی این روزها به شدت در حال انتشار در صفحات مجازی است و به تبع تاکنون با واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو شده است.

کالیفرنیا

آقای چارلز دیون مکداول، شخص محبوب این روزهای صفحات مجازی

با این وجود بیشتر کاربران صفحات مجازی او را به نام بدل شخصیت غیر واقعی هالک می دانند و طبق آخرین گزارشات پلیس کالیفرنیا موفق به دستگیر کردن وی شده است.

مرد خلافکار آمریکایی با گردن کلفت و باورنکردنی

مردی که گردنش از سرش بزرگتر است ! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف