نمناک سرگرمیدیدنی ها مرد 4 پای هندی را ببینید + تصاویر
مرد 4 پا ، عکس انسان 4 پا
کودکی که با 4 پای هم اندازه متولد شده بود حالا مرد جوانی شده که دوپای کوتاه و غیرطبیعی در پشت بدنش حمل می کند.
بازدید : 6,259 نفر

مرد 4 پای هندی جراحی می شود

مرد جوانی که با 4 پا متولد شده است با انتشار عکسهایی از خود در فضای مجازی از پزشکان برای رهایی از 2 پای اضافی درخواست کمک کرد."آرون کومار" 22 ساله با 2 پای غیرطبیعی اضافی در قسمت پشت بدنش متولد شده است که یکی از این پاها رشد ناقص و دیگری تا قسمتی از زیر زانو کامل شده است.

مرد 4 پا

مرد 4 پا

عکسهای انسان عجیب الخلقه با 4 پا

زندگی پردردسر مرد 4 پای هندی

" آرون " در روستای اوتار پرادش هند زندگی می کند و تا کنون نتوانسته برای معالجه راهی پیدا کند به همین علت شبکه های اجتماعی را به عنوان راهی برای رهایی از 2 پای اضافی خود انتخاب کرده است.در پاسخ این پسر جوان تیمی از متخصصان جراحی در بیمارستان "فورتیس " دهلی نو برای کمک اعلام امادگی کردند. مرد 4 پا می گوید:تا پیش ا این نتوانسته ام زندگی طبیعی را تجربه کنم چرا که این وضعیت مشکلات بسیاری برای من ایجاد کرده است ، اما اگر با یک جراحی موفق پاهای اضافی من جدا شوند بالاخره حس راه رفتن راحت و نرمال را درک خواهم کرد.هرچند او نمی تواند پاهای اضافه ی خود را حرکت دهد اما در این بخش از بدنش قدرت حس کامل وجود دارد و احساس درد ، سوزش و .... را به خوبی درک می کند.وزن پاهای اضافه مانع از راه رفتن درست این جوان هندی می شود چرا که تعادل جسمی او را برهم زده و گاهی بسیار خسته کننده می شود.

مرد 4 پا

مرد 4 پا

عکس مردی با 2 پای اضافی در پشت بدنش

مادر "آرون " می گوید:زایمان سختی را تجربه کردم ، وقتی آرون می خواست متولد شود پاهای اضافه ی او طول مدت زایمان را خیلی بیشتر از حد نرمال کرد . آرون با 4 پای هم اندازه متولد شد و این برای ما خیلی دردناک بود . او را برای معالجه و جراحی به بیمارستان بردیم اما پزشکان معتقد بودند که انجام این جراحی در دوران کودکی بسیار خطرناک خواهد بود ، بدون هیچ تغییری در بدن آرون به روستا بازگشتیم و تصمیم گرفتیم تا او را برای داشتن یک زندگی طبیعی همراهی کنیم . از آن ماجرا سالها می گذرد و حالا که آرون بزرگ شده دیگر نمی تواند این مشکل را تحمل کند.

مرد 4 پا

عکس مرد 4 پا در کنار خانواده اش

مرد 4 پا , مردی با 2 پای اضافی در پشت بدنش +عکس

مرد 4 پای هندی را ببینید + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف