نمناک اخبارسیاست ساخت دیوارهای جنجالی ترامپ در مرز مکزیک! + تصاویر
مرز مکزیک ، دیوار مرزی آمریکا و مکزیک
یک شرکت ساختمانی در سن دیگو مراحل ساخت 8 نمونه از دیوارهای مرزی در نظر گرفته شده برای قرار دادن در مرز مکزیک را به پایان رساند.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1396

پایان ساخت 8 نمونه از دیوارهای جنجالی ترامپ برای مرز مکزیک

یک شرکت ساختمان سازی در سن دیگو (جنوب غرب آمریکا) مراحل ساخت هشت نمونه از دیوار مرزی آمریکا و مکزیک را به پایان رساند و از این دیوارهای مستحکم رونمایی کرد. هزینه ساخت هر یک از دیوارهای پیش ساخته، 500 هزار دلار است و این دیوارها دارای مقاومت و امنیت بالایی هستند.

در یکی از نمونه های پیشنهادی، قسمت بالایی دیوار از فلز مستحکم و بخش پایینی آن بوسیله آجرهای مقاوم ساخته شده است. این دیوارها بنا به موقعیت های مختلف جغرافیایی، بین 5.5 تا 9.1 متر ارتفاع خواهند داشت. مهندسان شرکت ساختمانی سن دیگو مدعی هستند این دیوار تحمل یک ساعت ضربات ممتد پتک، تبر، ابزارهای برقی ساختمان و حتی آتش را دارد. همچنین ادعا شده است محکم ترین ضربه ها نیز نمی تواند کوچکترین خدشه ای بر بدنه این دیوار وارد کند.

دیوار های جدید مرز مکزیک

ساخت نمونه ای از دیوار های ترامپ در مرز مکزیک

آمریکا در مجموع 3 هزار و 143 کیلومتر مرز مشترک با مکزیک دارد که هزار و 52 کیلومتر آن دارای حفاظ است. در بیش از 82 کیلومتر از این مرز مشترک، ردیف های دوگانه و حتی سه گانه حصار برای ممانعت از ورود مهاجران غیرقانونی به داخل آمریکا ساخته شده است.

ساختن دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک یکی از وعده های انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، بود؛ زیرا به عقیده وی اکثر جرم و جنایت هایی که در آمریکا اتفاق می افتد به دست مهاجران غیرقانونی که عمدتا از مرزهای جنوبی وارد کشور می شوند، رخ می دهد.

ترامپ از کنگره درخواست اختصاص بودجه ای 1.6 میلیارد دلاری کرده تا 22.4 کیلومتر از دیوار مرزی در سن دیگو و 96 کیلومتر را در تگزاس به روزرسانی و مستحکم کند. دموکرات ها در کنگره با طرح دیوار مرزی ترامپ مخالف هستند و به همین دلیل هنوز بودجه مورد درخواست وی تامین نشده است.

دیوار های جدید مرز مکزیک

ساخت دیوار های ترامپ در مرز مکزیک

دیوار های جدید مرز مکزیک

ساخت دیوارهای جدید در مرز مکزیک

دیوار های جدید مرز مکزیک

نمونه ای از دیوار های ترامپ در مرز مکزیک

دیوار های جدید مرز مکزیک

دیوارهای جدید مرز مکزیک

دیوار های جدید مرز مکزیک

دیوار های جنجالی ترامپ در مرز مکزیک

دیوار های جدید مرز مکزیک

پایان ساخت دیوارهای مرزی مکزیک

ساخت دیوارهای جنجالی ترامپ در مرز مکزیک! + تصاویر

ساخت دیوارهای جنجالی ترامپ در مرز مکزیک! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف