نمناک سرگرمیاتومبیل رونمایی شرکت مرسدس از یک آف رود کلاس E
مرسدس کلاس E ، محصولات آف رود
خودرویی بی نظیر به خانواده مرسدس بنز اضافه شد, شرکت مرسدس بنز از یک خودرو کلاس E همه جارو چهارچرخ محرک رونمایی کرد.

مرسدس بنز کلاس E همه جارو

خانوادهٔ E کلاس مرسدس بنز در سال آینده گسترش یافته و سه عضو جدید به آن اضافه می گردد. با یکی از محصولات جدید مرسدس بنز در ادامه آشنا شوید.

محصولات آف رود و چهارچرخ محرک همیشه محبوبیت خاصی بین طرفداران خودروهای شاسی بلند دارند. شرکت مرسدس بنز به تازگی از یک آف رود بی نظیر بر اساس کلاس E رونمایی کرده است.

مرسدس بنز با تولید خودروهای بی نظیر آف رود غریبه نیست؛ فقط کافی است نگاهی به G63 6x6 و G500 4x4 بیندازید. به لطف یکی از مهندسان بلندپرواز این شرکت، یک خودروی دیگر به خانواده مرسدس بنز اضافه شده است.

مرسدس کلاس E

مرسدس بنز کلاس E

مرسدس بنز جدید با نام کلاس E همه جارو چهارچرخ محرک، یک خودروی آف رود بی نظیر است که توسط یورگن ابرل ساخته شده است. خودروی آف رود کلاس E استاندارد برخلاف نامش، به معنای واقعی در زمین های ناهموار کاربردی نیست؛ بنابراین ابرل می خواست آن را تغییر دهد تا مطمئن شود که این آف رود واقعا می تواند از پس هر نوع مسیری بربیاید.

مرسدس کلاس E

مرسدس کلاس E همه جارو

روی این خودرو یک جفت محور پورتال نصب شده است که ارتفاع سواری را به میزان قابل توجه 40 سانتیمتر (16 اینچ) افزایش می دهد (محور پورتال یک فناوری آف رود است که در آن لوله ی محور، بالاتر از مرکز چرخ قرار گرفته و در آن یک جعبه دنده کمکی هم وجود دارد). این کار دو مزیت دارد:ارتفاع سواری نسبت به زمین افزایش می یابد، مخصوصا در زیر محفظه دیفرانسیل و پایین تر از محور اصلی؛ و دوم اینکه به جعبه دنده کمکی اجازه می دهد تا قدرت هر نیم محور به همان سمت برسد، اما با کاهش سرعت و افزایش گشتاور.

مجموعه ای از لاستیک های 31 اینچی نیز روی خودرو نصب شده و طول کلی بین محورهای جلو و عقب (Track) به 8 اینچ افزایش یافته است. نیروی محرکه این آف رود چهارچرخ محرک، از یک پیشرانه V6 توربوشارژ 3.5 لیتری با قدرت 328 اسب بخار تأمین می شود که برای راندن آن در سطوح بسیار ناهموار کافی به نظر می رسد. با این حال بر خلاف تولیدات آفرود قبلی مرسدس بنز، خودرو بدون جعبه دنده خودکار یا قفل دیفرانسیل ساخته شده است که مانع از توانایی های جاده ای آن می شود. یک نشریه بریتانیایی اشاره می کند که واکنش مثبت به این خودرو ، نشان می دهد که مرسدس در حال حاضر به دنبال تولید بسیار محدود این خودروی آف رود است.

رونمایی شرکت مرسدس از یک آف رود کلاس E

رونمایی شرکت مرسدس از یک آف رود کلاس E
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از زومیت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف