نمناک سرگرمیدیدنی ها مرغ سرکنده ای که 18 ماه زنده ماند! + تصاویر
مرغ ، مرغ سر کنده
در این خبر سعی داریم تصاویری جذاب و متفاوت از زندگی یک مرغ بدون سر گرفته تا عجیب ترین گیاهی که میوه هایش شبیه کاسه چشم است، را برایتان به اشتراک بگذاریم.
بازدید : 2,053 نفر

از مرغ سر کنده تا عکس های جالب از دنیا

عجیب ترین سوژه های کاربران در فضای مجازی عکس های زیر است که بسیار جالب و جذاب هستند،روزانه میلیون ها تصویر در شبکه های اجتماعی توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود، گاهی اوقات تکراری و بی معنا همچون عکس های یهویی که کم و بیش آنها را به معرض تماشای رفقای آنلاینمان گذاشته ایم، گاهی هم ناب و دیده نشده که در یک لحظه بارها به اشتراک گذاشته می شود و حجم انبوهی از نظرات را به دنبال خواهد داشت، در این خبر سعی شده است که سراغ تصاویری برویم که غالبا جذاب و متفاوت هستند.
 
مایک مرغ بدون سر، صاحب این مرغ سر او را با تبر قطع کرد. این مرغ به طرز معجزه آسایی و به مدت هجده ماه بدون سر زندگی کرد. سال 1945

 

مرغ سر کنده
 
نمایی از زندان سولنتونا در سوئد! در این زندان یک باشگاه ورزشی مجهز و یک آشپزخانه برای طبخ غذا در اختیار زندانیان بوده و هر سلول یک تلویزیون اختصاصی برای خود دارد.
 
باشگاه ورزشی
 
عکس پمپ بنزین کارخانه قند اصفهان در سال 1352
کارخانه قند اصفهان


انگل (glyptapanteles)تخم های خود را به داخل بدن کرم های هزار پا تزریق می کند و لارو های آن در بدن کرم به بلوغ میرسند لارو های انگل حتی کنترل مغز قربانی را نیز بدست می گیرند.

کرم


یکی از عجیب ترین گیاهان جهان/چشم عروسک گیاهی که میوه هایش شبیه کاسه چشم است این گیاه در صورت خورده شدن سمی دارد که باعث ایست قلبی می شود.

گیاه عجیب

 

نمایی زیبا از منظره و ⁣کوههای راکی در آمریکای جنوبی
کوه راکی

 

مرغ سرکنده ای که 18 ماه زنده ماند! + تصاویر

مرغ سرکنده ای که 18 ماه زنده ماند! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف