نمناک اخبارحوادث راز مرگ دلخراش استاد دانشگاه مازندران فاش شد!
استاد دانشگاه ، مرگ
راز مرگ دلخراش استاد نابغه دانشگاه مازندران در یک نامه کشف شد.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1396

مرگ مرموز استاد دانشگاه مازندران

پیکر بی جان دکتر مهدی رهبری - 43 ساله - استاد رشته علوم سیاسی دانشگاه مازندران، هفته گذشته در آپارتمانش واقع دربابلسر کشف شده بود.

وی از نخبگان علمی استان مازندران بود که سال 78 موفق به دریافت دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران، با کسب رتبه نخست در گرایش جامعه شناسی سیاسی شده بود. به همین دلیل در جوانی به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه بزرگ مازندران برگزیده شده و در این دانشگاه به تدریس می پرداخت.دکتر علی عباسی مدیر کل پزشکی قانونی مازندران در این باره به خبرنگار«ایران» گفت:پیکر این مرد چند روزپس از مرگش، در آپارتمان محل زندگی اش واقع در محله امیرمازندرانی بابلسر کشف و برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد که هم اکنون سرگرم انجام آزمایش های سم شناسی هستیم

این درحالی است که مأموران پلیس درجریان جست و جوی خانه وی، نامه ای به دست آوردند که قربانی ماجرا در آن دلایل انتخاب مرگ خودخواسته به جای زندگی را برای خانواده اش شرح داده بود.برخی اظهارات نیز حکایت از آن دارد که وی از مدتی قبل و به دلیل بروز اختلاف های خانوادگی از بابل به بابلسر نقل مکان کرده بود.درتحقیقات پلیسی مشخص شد وی در یک تصمیم عجیب، با بریدن شیلنگ گاز به زندگی اش خاتمه داده است.

راز مرگ دلخراش استاد دانشگاه مازندران فاش شد!

راز مرگ دلخراش استاد دانشگاه مازندران فاش شد!
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

بعضی وقت ها بعضی آدم ها اونقدر از فهمیدن زیاد درد کشیدند که از توان درک ما خارج است. غم از دست دادن استاد غم بسیار سنگینی بود؛ دردناک تر ازینکه خیلی ها استاد را به بی اعتقادی به خدا متهم میکنند، استادی که همیشه از خدا، از امام حسین، از شادی و امید سخن میگفت. بیش از چندین سال است استاد بزرگوار را میشناختم. استاد همیشه از انسان های بی روح و بی هویت و ازین دنیای تهی شده از اخلاق و معنا رنج می بردند. دکتر رهبری برای روشنگری و آگاهی دادن و واداشتن دانشجویان برای اندیشیدن واقعا مبارزه کردند و همیشه آرزوی درمان دردهای دردمندان را داشتند و بسیار شیفته ی طبیعت و حیوانات و از دروغ و گریه و زجر و ظلم آدمیان بیزار بودند. اکثر دانشجویانی که ایشان را می شناسند معتقدند دکتر در نهایت همسفر صادق هدایت شدند. در نهایت اینکه آخرین اثر دکتر مهدی رهبری به نام بن بست در دست انتشار است امیدوارم از انتشار آن ممانعت نکنند. اثری بسیار متفاوت از دیگر آثار؛ چون کتابها و مقالات استاد درباره تحولات ایران که بسیار صریح و روان نوشته شده اند.
روح همه ی بزرگان شاد و یادشان گرامی...

پاسخ دادن 7 1
زویا رهبری

زویا رهبری

برادرم یک انسان واقعی بود و این دنیا و جامعه قدر او را ندانست .سپاس از همه عزیزانی که قدردان زحمات و اندیشه های استاد هستند.

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف