نمناک اخبارجامعه مرگ الینای 6 ساله به علت قصور پزشکی
الینا ، مرگ الینا
قصور پزشکی جان الینای 6 ساله دختر کوچولوی گرگانی را گرفت این دختر بچه 14 اردیبشهت سال گذشته پس از انجام عمل جراحی لوزه در بیمارستان طالقانی گرگان به کما رفت و بعد از گذشت چند ماه فوت کرد.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396

قصور پزشکی جان دختر بچه 6 ساله را گرفت

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان قصور پزشکی در فوت الینای 6 ساله را مورد اشاره قرار داد و گفت:در این رابطه دو پزشک متخصص، دو پرستار و مسئول فنی بیمارستان مقصر شناخته شدند.

وی افزود:پس از تکمیل تحقیقات و اعلام نظر هیئت تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی استان، نخستین جلسه رسیدگی به پرونده مرگ الینا فروتن در شعبه 102 دادگاه کیفری گرگان برگزار شد.
 
الینا


رئیس کل دادگستری گلستان گفت:در نخستین جلسه دادگاه، خانواده الینا فروتن که به ریاست قاضی حمید رضا فیروزیان برگزار شد، نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان و متهمان این پرونده همراه با وکلای خود حضور داشتند که از شاکی، متهمان و وکلای آن ها تحقیق و دفاعیات آنان اخذ شد.

هاشمیان اضافه کرد:به دلیل طولانی شدن روند رسیدگی، دادگاه تنفس اعلام کرد و ادامه تحقیق و اخذ اظهارات طرفین پرونده را به جلسه ی بعدی که 10 روز دیگر برگزار می شود، موکول کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که طبق نظریه هیات تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی استان، در فوت این کودک 6 ساله قصور پزشکی صورت گرفته است اظهارکرد:در این نظریه دو پزشک متخصص بیمارستان طالقانی هر کدام به میزان 30 درصد و مسئول فنی شیفت شب بیمارستان به میزان 20 درصد و دو پرستار دیگر این بیمارستان نیز 20 درصد در این حادثه مقصر شناخته شدند.

براساس گزارش میزان، الینا فروتن دختر 6 ساله گرگانی، 14 اردیبشهت سال گذشته پس از انجام عمل جراحی لوزه در بیمارستان طالقانی گرگان به کما رفت و بعد از گذشت چند ماه، 22 مرداد همان سال از دنیا رفت.

مرگ الینای 6 ساله به علت قصور پزشکی

مرگ الینای 6 ساله به علت قصور پزشکی
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف