مرگ بازیگر مشهور ایرانی تکذیب شد!

تاریخ انتشار : 1 آبان 1392کد مطلب : 4683زمان مطالعه : 1 دقیقه
خبر تصادف و رفتن به کمای حسن جوهرچی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران از سوی وی با تعجب فراوان از شنیدن این خبر به شدت تکذیب شد.

حسن جوهرچی درباره شایعه تصادف و رفتن به کمایش گفت:من خودم نیز از شنیدن این خبر بسیار متعجب شدم. این گونه شایعات بیشتر به دلیل شهرت افراد است که یکی از معایب مشهور بودن شایعه است، حالا نه فقط من بلکه درباره همه همکاران ما این موضوع متاسفانه وجود دارد.
 
وی افزود:این نوع خبرها بیشتر باعث دلخوری ما می شود، زیرا ما به خاطر همین مردم است که در سخت ترین شرایط کار می کنیم و بعد وقتی این جور خبرها را می شنویم، بیشتر دلگیر می شویم.
 
جوهرچی در خصوص پیگیری این مسئله بیان کرد:مسئله شایعه مسئله ای نیست که ما بتوانیم با آن مقابله کنیم، بلکه فرهنگ استفاده از شبکه های مجازی باید شکل گیرد.
 
جوهرچی خاطرنشان کرد:متاسفانه درباره من در شبکه های مجازی خیلی اخبار ضد و نقیضی ایجاد شده بود و من از همین جا اعلام می کنم که در هیچ شبکه مجازی هیچ صفحه ای، هیچ سایتی یا آدرسی ندارم و اگر خبری از قول من چاپ شد، قطعا شایعه است.

حسن جوهرچی از بازیگران سرشناس و قدیمی تلویزیون و سینما می باشد که با سریال در پناه تو با بازی خانم لعیا زنگنه و پارسا پیروز فر به شهرت رسید.

مرگ بازیگر مشهور ایرانی تکذیب شد!

مرگ بازیگر مشهور ایرانی تکذیب شد! : امتیاز : 3.5 تعداد رای : 51
این مطلب مفید بود ؟3615
برگرفته از entekhab.ir
نظرات
وبگردی