پل واکر

مرگ دلخراش بازیگر مشهور هالیوود + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 آذر 1392کد مطلب : 5115زمان مطالعه : 2 دقیقه
پل واکر بازیگر فیلم مشهور سریع و خشمگین در یک حادثه رانندگی در کالیفرنیا کشته شد. وی از یک مراسم خیریه برای بازماندگان توفان هایان در فیلیپین بازمی گشت.

پل واکر بازیگر سرشناس و جوان سینمای هالیوود که به همراه دوستش روز شنبه سوار بر یک پورشه از یک مراسم خیریه برای کمک به بازماندگان  توفان هایان در فیلیپین بازمی گشتند، در والنسیا در کالیفرنیا دچار سانحه و هر دو کشته شدند.

 

پورشه قرمز رنگ پل واکرواکر که کنار راننده نشسته بود، هنگام مرگ 40 سال داشت.

 

ماشین پل واکر پس از تصادف


هرچند صفحات رسمی واکر در توئیتر و فیس بوک، خبر مرگ او را در یک سانحه رانندگی تایید کردند، اما سخنگوی کلانتری شهر لس آنجلس تا لحظه تنظیم این خبر هویت دو قربانی این حادثه و علت وقوع آن را تایید نکرد.

 

خودروی بازیگر مشهور هالیوودی پس از تصادف


مقامات می گویند ساعت 15:30 در محل وقوع حادثه در «رای کانیون لوپ» حاضر و با اتوموبیلی مواجه شدند که در آتش می سوخت. کلانتری گفت اداره تحقیق در مرگ های مشکوک لس آنجلس کانتی هویت قربانیان و علت مرگ را تعیین خواهد کرد.
 

تصادف دلخراش برای بازیگر جوان هالیوود

 

گفته می شود پورشه قرمز رنگ پس از برخورد با تیر چراغ برق آتش گرفته است.

واکر بیش از همه برای بازی در نقش برایان اوکانر، کارآگاه اداره پلیس لس آنجلس و بعدها افسر پلیس فدرال در سری فیلم های موفق «سریع و خشمگین» (Fast and the Furious) تولید شرکت یونیورسال شهرت داشت.
 

پوستر فیلم سریع و خشمگین


یونیورسال در بیانیه ای گفت:«پل برای 14 سال یکی ازمحبوب ترین و محترم ترین اعضای خانواده استودیوی ما بود و از دست دادن او برای ما، تمام دست اندرکاران فیلم های «سریع و خشمگین» و طرفداران بی شمار این مجموعه، ویرانگر است.»

از دیگر فیلم های واکر می توان به «پرچم های پدران ما» و «Takers» اشاره کرد. او فیلم های «Brick Mansions» ،«Vehicle 19» و درام «ساعت ها» را آماده نمایش دارد. فیلم آخر 13 دسامبر اکران می شود.

مرگ دلخراش بازیگر مشهور هالیوود + تصاویر

4.583
این مطلب مفید بود ؟749
برگرفته از arshnews.ir
وبگردی