نمناک اخبارجامعه دستگیری 2 باند بزرگ توزیع مواد محترقه در تهران
مواد محترقه ، مواد محترقه در تهران
پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دو باند تهیه و توزیع مواد محترقه در غرب تهران را دستگیر و 6 میلیون و 860 هزار عدد ماده محترقه از آنها کشف کردند.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1396
بازدید : 2,315 نفر

کشف مواد محترقه در تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری اعضای دو باند توزیع مواد محترقه در تهران و کشف شش میلیون و 860 هزار عدد ماده محترقه خبر داد.

سردار علیرضا لطفی دراین باره گفت:مأموران اطلاعات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در راستای مأموریت خود متوجه فعالیت دو باند تهیه و توزیع مواد محترقه در محدوده غرب تهران شدند و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه اعضای این باند، قصد فروش این مواد برای چهارشنبه سوری را داشتند، گفت:بلافاصله با هماهنگی های انجام شده از سوی مقام قضایی دستور بازداشت متهمان این پرونده صادر و تیم های اطلاعاتی و انتظامی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

سردار لطفی ادامه داد:پس از چند روز کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، در نهایت محل اختفا و فعالیت متهمان شناسایی شده و روز گذشته طی یک عملیات ضربتی، اعضای این دو باند تهیه و توزیع مواد محترقه در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

به گفته رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در بازرسی های انجام شده از مخفیگاه متهمان و همچنین انباری هایی که در آن اقدام به ساخت این مواد کرده بودند، شش میلیون و 860 هزار انواع مواد محترفه کشف و ضبط شد.

وی در مورد متهمان این پرونده نیز گفت:دستگیرشدگان پس از بازجویی و اعتراف به جرم خود به همراه پرونده تشکیل شده، برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

مواد محترقه

مواد محترقه خطرناک برای چهارشنبه آخر سال

دستگیری 2 باند بزرگ توزیع مواد محترقه در تهران

دستگیری 2 باند بزرگ توزیع مواد محترقه در تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف