نمناک اخبارحوادث مرگ زن جوان با خوردن 8 لیتر نوشابه! + عکس
نوشابه ، خوردن نوشابه
زن 38 ساله ای که به خاطر خوردن 8 لیتر نوشابه مشکی به کام مرگ فرو رفت عامل درگذشت این زن مصرف افراطی و خود سرانه ی کافئین اعلام شده است.
تاریخ انتشار : 16 آبان 1394

خودکشی زن جوان با خوردن نوشابه سیاه

مادر 38 ساله ی اهل لندن به خاطر نوشیدن بیش از حد نوشابه مشکی جانش را از دست داد.این زن بر اثر نوشیدن  8لیتر نوشابه و دریافت بیش از حد کافئین و فلوکستین جانش را از دست داد.او که از بیماری افسردگی رنج میبرد،می بایست از طریق داروهایش نیز کافئین دریافت میکرد که بتواند آرامشش را در طول روز حفظ کند.جنازه او توسط پسر نوزده ساله اش در خانه یافت شد.

خودکشی با نوشابه

بر اساس گزارش پلیس محلی لندن؛ ویکتوریا لین به علت دریافت بیش از حد کافئین و فلوکستین جانش را از دست داد.پزشک او در گذشته به او تذکر داده بود که به علت کافئین موجود در قرص های افسردگی،باید مراقب دیگر مواد غذایی که در طول روز مصرف میکند باشد، اما او بی توجه به توصیه پزشکش، تنها به علت لذت بردن از طعم و مزه ی نوشابه ،روزی 8 لیتر نوشابه می نوشید.

خودکشی با نوشابه

پلیس در ادامه افزود:افسران پلیس و اورژانس به سرعت به محل حادثه اعزام شدند، اما تلاش امدادگران برای احیایی کاترین بی نتیجه بود.پزشکی قانونی عامل درگذشت خانم کاترین را مصرف افراطی و خود سرانه ی کافئین که ترکیبی از مواد غذایی روزانه وی بود، اعلام کرد.

نوشابه ، خودکشی زن جوان با نوشابه!

مرگ زن جوان با خوردن 8 لیتر نوشابه! + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 48
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 46 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف