نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی دختر جوانی که بخاطر آرایش زیاد مُرد + تصاویر
آرایش زیاد ، مرگ به دلیل آرایش
زنانی که در اثر آرایش زیاد جان خود را از دست دادند تعدادشان کم نیست . اولین قربانی آرایش سنگین هنرپیشه جوانی بود که در سن 27 سالگی جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395

اولین زنی که به خاطر آرایش زیاد فوت کرد

در طول تاریخ زنانی به دلیل استفاده از لوازم و مواد آرایشی جان خود را از دست داده اند که نخستین قربانی استفاده از این مواد سمی یک هنرپیشه جوان بود که با مسموم شدن پوستش جان خود را از دست داد. ”ماریا گانیگ” یکی از موفق ترین هنرپیشه های قرن 18 محسوب می شود که به دلیل مسمومیت ناشی از موادی که برای جوانی پوستش به کار می برده مرده است. افراد دیگری چون الیزابت اول و وکتی فیشر هنرپیشه معروف هم به دلیل مشابهی مرده اند؛ اما این زن اولین قربانی زیبایی است که در سال 1760 و در سن 27 سالگی درگذشته است.

دلیل مرگ ماریا گانیگ آرایش زیاد و مواد سمی بود

گفته شده است مواد آرایشی که او به عنوان جوان کننده پوست صورت از آن استفاده می کرده شامل کربنات و هیدروکسید بوده است که در ترکیب با رطوبت پوست نوعی اسید ایجاد نموده و این اسید به مرور زمان باعث نابودی پوست وی و در نهایت باعث مسموم شدن خونش و مرگ او شده است.

ماریا گانیگ

ماریا گانیگ قربانی آرایش زیاد

دختر جوانی که بخاطر آرایش زیاد مُرد + تصاویر

دختر جوانی که بخاطر آرایش زیاد مُرد + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 68
برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 58 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف