نمناک اخبارحوادث ماجرای مرگ پیرمرد با صدای بوق شیپوری پیکان وانت
بوق پیکان ، مرگ
صدای بوق پیکان منجربه مرگ یک نفر و گرفتاری قردی دیگر شد، راننده از طریق سوراخ سمبه هایی که برای فرار از ترافیک تهران پیدا کرده بود به مسیری پردردسر رسید.
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395

بوق پیکان پیرمرد 79 ساله را کشت

«موسی - الف» راننده پیکان وانتی است که برای تامین معیشت پنج سر عائله خود در یکی از آژانس های مسافری و حمل بار کار می کرد و به قول خودش سوراخ سمبه های پایتخت را برای فرار از ترافیک خوب پیدا کرده بود.

 راننده آژانس نگون بخت که از قضا «ماشین باز» بود و به رسم ماشین بازها، بوق شیپوری روی پیکان وانتش نصب کرده بود در یکی از روزهای پایانی اسفند سال 90، با تاکید بر عجله مشتری راهی مقصد می شود. موسی چند خیابان بیشتر برای رسیدن به مقصد نداشت اما نزدیک های محل مورد نظر پشت چراغ قرمز چهارراه می ایستد.

 راننده خودروی جلویی هم که دست بر قضا پیرمردی 79 ساله بود متوجه سبز شدن چراغ نمی شود و موسی که عجله داشت، بوق شیپوری خود را به صدا در می آورد تا شاید راننده جلویی متوجه سبز شدن چراغ شود اما پیرمرد که از صدای بلند بوق، شوکه شده بود، سکته می کند و جان خود را از دست می دهد.

 فرزندان پیرمرد از راننده پیکان وانت شکایت می کنند و موسی با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر اینکه علت تامه سکته قلبی ایجاد استرس بوده، به پرداخت بخشی از دیه کامل مرد مسلمان محکوم می شود. موسی حالا سه سال است که به رغم داشتن پنج سر عائله در زندان به سر می برد و هر چند همسر شاکی حاضر به گذشت از دریافت دیه شده اما دیگر وراث، خواهان دریافت تمام دیه هستند.

 خانواده موسی، پیکان وانت را هم فروخته اند اما وجه حاصل از فروش این خودروی قدیمی و مستهلک، کفاف بدهی را نمی دهد و خانواده موسی حالا با مشکلات معیشتی نیز دسته و پنجه نرم می کنند.

 خیرین و نیکوکاران می توانند برای کمک به زندانیان نیازمند و محکومان جرائم مالی غیرعمد، کمک های نقدی خود را به حساب 74/74 بانک ملت به نام ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند پرداخت کنند.

ماجرای مرگ پیرمرد با صدای بوق شیپوری پیکان وانت

ماجرای مرگ پیرمرد با صدای بوق شیپوری پیکان وانت
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف