نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش بیمار با خوراندن اسید در بیمارستان!
مرگ بیمارستان ، سرگرمی نمناک
اشتباه پرستاری در یکی از بیمارستان های خصوصی خبرساز شد ، بیمار بینوایی که برای خوردن قرص هایش یک لیوان آب درخواست کرده بود به طور دردناکی جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396

اشتباهی باورنکردنی در یک بیمارستان موجب مرگ بیمار 60 ساله شد

تکرار اتفاقات تلخ برای بیمارانی که مراقبت از آنها به عهده ی پرستارانی است که گاهی با بی توجهی شان خالق اخباری تلخ می شوند ، این بار یک لیوان آبی که بیمار درخواست کرده بود جان او را گرفت.
60 YO Woman Given Acid In Place Of Water By Staff in Bihar, Dies
مرگ بیمارستان

مرگ خبرساز به دلیل خوردن یک لیوان آب در بیمارستان

مرگ زن 60 ساله به دلیل خوردن آب در بیمارستان!

بله کاملا درست متوجه شدید ، نوشیدن یک لیوان آب جان بیمار را در یکی از بیمارستان های بیهار هند گرفت .
برخلاف اتفاقات قبلی که در بیمارستان های دولتی رخ می داد این بار حادثه در یک بیمارستان خصوصی و بسیار مشهور اتفاق افتاد ، طبق گزارشات محلی پیرزن 60 ساله برای خوردن قرص هایش یک لیوان آب از پرستار درخواست کرد اما به جای آب ماده شیمیایی خطرناکی به او داده شد .
"شیمالی دوی" 60 ساله برای جراحی چشم در این بیمارستان بستری شده بود ، پس از جراحی بایستی داروی مشخصی را هر روز مصرف می کرد ، روز حادثه هم او برای مصرف قرص تجویز شده توسط پزشک جراح خود از پرستار آب درخواست کرد که پرستار اشتباها ماده شیمایی اسیدی که داخل بطری بود را داخل لیوان آن ریخته و برای او آورد ، درحالیکه پرستار تصور می کرد بطری پر از آب است این کاراشتباه را انجام داد که منجربه مرگ بیمار شد.
پرستار می گوید :بیمار بعد از نوشیدن اسیدی که به جای آب برای او آورده شده بود شروع به استفراغ کرد ، وضعیت او وخیم بود برای همین پزشک را پیچ کردیم اما تلاش پزشکان نیز فایده ای نداشت .

مرگ دلخراش بیمار با خوراندن اسید در بیمارستان!

مرگ دلخراش بیمار با خوراندن اسید در بیمارستان!
: امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف