نمناک اخبارجامعه مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله که در دیگ نذری سوخته بود
مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله ، سوختگی درجه 2
رئیس بیمارستان سوانح و وسوختگی طالقانی اهواز از مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله اروند کناری که هفته گذشته بر اثر سقوط در دیگ غذای نذری سوخته بود خبر داد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1396

مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله آبادانی

دکتر زهرا بزرگ زاده چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:این کودک از حدود یک هفته گذشته از مرکزآبادان به بیمارستان طالقانی اهواز ارجاع داده شد و دارای سوختگی درجه 2 عمیق و درجه 3 بود.
وی افزود:این کودک حادثه دیده در ابتدای ورود به بیمارستان توسط تیم پزشکان عمومی، جراح، بیهوشی اطفال مورد ویزیت قرار گرفت و در بخش مراقبت های ویژه سوختگی (BICU) بستری شد و به طور روزانه پانسمان های کودک تعویض می شد و درمان های دارویی انجام می گرفت.

مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله

مرگ ناگهانی و تلخ دختر بچه 3 ساله

بزرگ زاده ادامه داد:کودک هوشیار بود و غذا می خورد و با چند نوبت پاک سازی زخم و با مناسب شدن حال عمومی، آماده انجام عمل های جراحی دیگر می شد.

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز گفت:اما کودک امروز دچار مشکلات نارسایی تنفسی شد و عملیات احیا در سه نوبت انجام گرفت که 2 نوبت موفقیت آمیز بود اما بار سوم کودک دچار ایست قلبی و تنفسی کامل شد و با تمام تلاش ها موفقیت حاصل نشد و حدود ساعت 18 بعد از ظهر فوت کرد.

کودک 3 ساله اروند کناری پنجشنبه هفته گذشته در دیگ غذای نذری در شهر اروندکنار سقوط کرد که بلا فاصله به بیمارستان اروند کنار منتقل و برای ادامه درمان به بیمارستان اختصاصی سوختگی اهواز منتقل شد.
اروندکنار در 45 کیلومتری آبادان قرار دارد.

مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله که در دیگ نذری سوخته بود

مرگ تلخ دختر بچه 3 ساله که در دیگ نذری سوخته بود
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 24
برگرفته از بولتن نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف