نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ دختر نوجوان در سقوط از پل رسالت
مرگ دختر ، سقوط پل عابر پیاده
ماموران کلانتری جوادیه تهرانپارس در جریان مرگ دختر نوجوان 13 ساله ای بعد از تصادف مرگبار با اتوبوس قرار گرفتند و برای بررسی به محل اعزام شدند.
تاریخ انتشار : 22 مهر 1394
بازدید : 4,704 نفر

مرگ دختر 13 ساله بعد از سقوط از پل و تصادف با اتوبوس

ساعت 20 و 30 دقیقه شنبه مأموران کلانتری جوادیه تهرانپارس در جریان تصادف مرگبار دختر 13 ساله ای با یک اتوبوس قرار گرفتند.

با حضور مأموران در محل حادثه در خیابان دماوند تحقیقات برای بررسی علت تصادف آغاز شد.

راننده اتوبوس به مأموران گفت:ساعت 19 و 30 دقیقه از پایانه شرق به سمت بابلسر حرکت کردم. قبل از پل رسالت متوجه سقوط فردی از بالای پل و برخوردش با اتوبوس شدم. همکارم گفت کیسه ای از بالای پل پرتاب شده، اما وقتی برای بررسی موضوع پیاده شدم دختر نوجوانی را دیدم که با اتوبوس برخورد کرده و جانش را از دست داده بود.

مأموران در بررسی صحنه متوجه رفتار مضطرب دختر نوجوانی شده و تحقیقات از او را آغاز کردند. دختر نوجوان به نام مینا در تحقیقات مدعی شد جسد متعلق به دوستش به نام پریناز است که ناگهان خود را از بالای پل عابر به پایین پرتاب کرده است.

دختر نوجوان گفت:امروز ساعت یک از مدرسه به خانه پریناز رفتیم. ساعت 5 برای خرید از خانه بیرون آمده و با مترو به فرهنگسرای اشراق رفتیم. بعد از خرید روی پل رفتیم که پریناز حرف هایی زد که تصور کردم شوخی می کند اما ناگهان سقوط کرد.

مرگ دختر ، مرگ تلخ دختر نوجوان در سقوط از پل رسالت

مرگ تلخ دختر نوجوان در سقوط از پل رسالت
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف