نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ دختر 2 ساله به خاطر مستی پدرش + تصاویر
مرگ تلخ ، مرگ تلخ
مرگ تلخ دختر 2 ساله در حالی رقم خورد که او به همراه پدرش برای خوشگذرانی در روز پدر به شهر بازی رفته بودند اما متاسفانه پدر به دلیل مستی زیاد منجر به ضجه های مرگ دخترش شد.
تاریخ انتشار : 4 تیر 1394

مرگ تلخ یک دختر بچه 2 ساله به دلیل بی احتیاطی و مستی پدرش حادثه ای دلخراش بود که در مریلند رخ داد. 

 "والبرت کارتر" 31 ساله به اتهام قتل دختر 2 ساله اش در بالتیمور مریلند دستگیر شد.

 پدر مست

بنابراین گزارش  "والبرت کارتر" به منظور گذراندن ساعاتی خوش و به دور از مشغله های هر روز در "روز پدر" به همراه دختر 2 ساله اش در محیطی که به مناسبت همین روز آماده شد، حضور پیدا کرد.

 وی به همین منظور دختر 2 ساله اش لیزا را برای دقایقی داخل خودرو تنها گذاشت و به جمع کسانی پیوست که به مناسبت همین روز دور هم جمع شده بودند.

 "کارتر" به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی از حضور کودکش در داخل خودروی شخصی اش به گونه ای غافل شد که مسیر رسیدن به منزل مسکونی اش را پیاده طی کرد و در تمام این مدت  وی کودکش را در دمای 86 درجه سانتی گراد رها کرده بود و لیزا با مرگ دست وپنجه نرم می کرد.

مرگ دختر 

 

وی ساعت هفت صبح روز بعد پس از رسیدن به منزل مسکونی اش در مقابل سوال همسرش که از وی پرسید "لیزا کجاست" به حدی وحشت زده شد که با سرعت برای رسیدن به دخترش دوید.

 وی قرار بود برای گذراندن لحظاتی شیرین با دخترش به شهربازی بازی بروند و روز پدر را که همزمان با تولد دخترش بود عکس های یادگاری و جشن بگیرند.

مرگ تلخ دختر 2 ساله به خاطر مستی پدرش + تصاویر

مرگ تلخ دختر 2 ساله به خاطر مستی پدرش + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 196
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 154 42
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف