نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ راننده تریلی تانکر دار در برخورد با گاردریل+عکس
تریلی ، حادثه
انحراف از مسیر تریلی تانکر دار و برخورد آن با گاردریل و تیربرق های میانه آزادراه قزوین – تهران مرگ تلخی برای راننده رقم زد.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1395

مرگ راننده تریلی تانکر دار در آزادراه قزوین-کرج

ساعت 13:30 روز جمعه 20 بهمن یک دستگاه تریلی تانک دار که در مسیر لاین جنوبی آزاد راه قزوین––کرج در حرکت بود به علت احتمالی عدم توجه راننده به جلو (احتمالا صرف غذا هنگام رانندگی) از مسیر خود منحرف و بعد از عبور از گاردریل میانه جاده و شکستن دو تیر برق در لاین مقابل متوقف شد.
یک دستگاه سواری ال نود هم در این حادثه توسط این تریلی زیر گرفته شد که خوشبختانه به سرنشینان آن آسیبی وارد نیامد اما بعد از خروج سرنشینان سواری مزبور دچار حریق شده و در آتش سوخت.

مرگ راننده تریلی تانکر دار

مرگ راننده تریلی تانک دار در آزادراه قزوین

تیم های امداد و نجات از پایگاه های هلال احمر شهر محمدیه و اورژانس شهرک کاسپین و آتش نشانی محمدیه در محل حادثه حاضر شده و با تلاش 30 دقیقه ای تیم ست نجات هلال احمر راننده تیریلی که به شدت دچار آسیب از نواحی سر و سینه شده بود از انبوه آهن پاره ها رهاسازی و بعد از انجام اقدامات درمانی توسط تیم تکنیسین های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی منتقل و تحت درمان قرار گرفت.
حادثه از بیمارستان شهید رجایی با وجود همه تلاش ها توسط تیم های امدادی و نجات و اورژانس 115 و بیمارستان برای نجات این راننده، وی ساعاتی بعد به علت شدت صدمات وارده در این مرکز درمانی فوت کرده است.

مرگ تلخ راننده تریلی تانکر دار در برخورد با گاردریل+عکس

مرگ تلخ راننده تریلی تانکر دار در برخورد با گاردریل+عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف