نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ عروس کم سن هنگام زایمان + عکس
مرگ عروس ، عکس عروس کم سن
"دریا" یکی از دخترانی بود که قبل از سن قانونی ازدواج کرد و مدتی بعد برای زایمان آماده شد اما کم سن و سال بودنش مرگ تلخی را برایش رقم زد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395

مرگ دردناک عروس 15 ساله بعد از زایمان:

عروس کم سن و سال به دلیل فشار زیادی که هنگام زایمان به او وارد شد دچار خونریزی مغزی شده و جان خود را از دست داد. 

دختر 15 ساله که نامش "دریا " گزارش شده است چند روز پیش حین زایمان در یکی از روستاهای ترکیه فوت کرد و همین خبر بار دیگر جامعه شناسان را مجبور به واکنش نسبت به ازدواج دختران کم سن و سال شد.

مرگ عروس 15 ساله

مرگ عروس 15 ساله به دلیل خونریزی مغزی هنگام زایمان

ماجرای مرگ عروس جوان چند ماه بعد از ازدواجش 

بر اساس صحبت های اعضای خانواده این عروس جوان ، "دریا" بلافاصله بعد از زایمان و تولد نوزادش به بیمارستان منتقل شد اما به دلیل وخامت حالش زیاد زنده نماند.

پزشک این عروس کم سن و سال می گوید:بیمار به علت سردردهای شدید به بیمارستان آورده شده بود ، از آنجایی که وضعیت خوبی نداشت متوجه حاد بودن اوضاع جسمی اش شدم و بعد از عکسبرداری و آزمایشات خونریزی مغزی او ثابت شد. ناتوانی جسمی زن جوان هنگام زایمان باعث شده بود که فشار سنگینی به مغز وارد شده و مغز دچار خونریزی شود.

در پی انتشار خبر مرگ دردناک دریای 15 ساله دادستان بخش مرکزی دستور رسیدگی جدی به این پرونده را داد . بر اساس آمار 700 میلیون دختر قبل از سن 18 سالگی ازدواج کرده اند.

مرگ تلخ عروس کم سن هنگام زایمان + عکس

مرگ تلخ عروس کم سن هنگام زایمان + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 120
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 98 22
نظر کاربران
میقات

میقات

سؤال : چه کسی بجز پدر ومادر دریا میتوانند مقصّر باشند ؟ جواب : هیچکس

پاسخ دادن 39 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف