نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ مادر و 2 فرزند در انفجار مهیب خیابان پیروزی + عکس
مرگ تلخ ، انفجار خیابان پیروزی
خیابان پیروزی تهران شاهد انفجار مهیب و مرگبار در یک واحد ساختمانی بود که در پی این حادثه مرگ تلخ برای سه عضو خانواده رقم زد و پدر و پسر خانواده را به جدال با مرگ در بیمارستان کشاند.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1393
بازدید : 6,956 نفر
مرگ تلخ سه عضو یک خانواده در پی انفجار مهیب خیابان پیروزی که در ساعت 23 و 27 دقیقه جمعه شب به وقوع پویست.
اهالی هراسان از خانه های خود خارج شده و با شعله های آتش که از ساختمانی دو طبقه زبانه می کشید، روبه رو شدند.
طبقه اول ساختمان به طور کامل شعله ور بود و هر لحظه بر شدت آتش افزوده می شد. ساکنان ساختمان دو طبقه در میان آتش گرفتار شده بودند و تلاش اهالی برای نجات آنها بی نتیجه بود.
با تماس اهالی با سازمان آتش نشانی، آتش نشانان ایستگاه های 48 و 3 همراه گروه امداد و نجات 9 روانه محل حادثه در خیابان پیروزی، خیابان زینتی افخم، کوچه حریقی شدند.
بررسی آتش نشانان نشان می داد، آتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه قدیمی به مساحت 70 متر رخ داده و آتش از طبقه اول آغاز شده و در حال سرایت به طبقه بالایی است.
 
آتش سوزی در خیابان پیروزی
 
آتش نشانان در ابتدا برق و گاز ساختمان را قطع کرده و برای کمک به داخل ساختمان رفتند. با توجه به گسترش آتش، از دو جهت عملیات مهار آتش آغاز شد و گروهی از امدادگران با کمک دستگاه های تنفسی جستجو برای یافتن ساکنان ساختمان را آغاز کردند.
آتش نشانان دو نفر از اعضای این خانواده به نام های سلیمان 50 ساله و اکبر 30 ساله را نجات داده و آنها را خارج کردند.
در ادامه پیکر بی جان سه عضو دیگر خانواده به نام های بهشت پنجاه ساله، زهرا هفده ساله و امیرحسین 10 ساله پیدا شد که به دلیل شدت سوختگی جان خود را از دست داده بودند.
 
سوختگی شدید مجروحان
دو مجروح این حادثه که دچار سوختگی شدید شده بودند، با کمک امدادگران اورژانس به بیمارستان سوختگی اعزام شدند که پزشکان وضع آنها را وخیم اعلام کرده اند.
جسد سه قربانی حادثه هم با دستور قاضی سعید احمدبیگی، بازپرس جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
آتش سوزی در خیابان پیروزی

علت حادثه
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره علت این حادثه اعلام کرد:بررسی های اولیه کارشناسان نشان می دهد، نشت گاز از وسایل گازسوز، علت انفجار بوده است.
این حادثه همراه با انفجاری مهیب بود و بلافاصله طبقه اول این ساختمان قدیمی ساز شعله ور شد که باعث شد پنج عضو این خانواده فرصت نجات پیدا نکنند.
 
انفجار مهیب بود
یکی از اهالی محل نیز گفت:شدت انفجار زیاد بود و وقتی از خانه های خود بیرون آمدیم، این ساختمان شعله ور بود. چند نفر برای کمک می خواستند وارد ساختمان شوند، اما شعله های آتش زیاد بود و امکان ورود به ساختمان وجود نداشت. اهالی با آتش نشانی تماس گرفتند و اگر شعله های آتش زود مهار می شد، احتمال زنده ماندن آنها وجود داشت.
وی ادامه داد:آتش نشانان تلاش زیادی کردند، اما آتش خیلی مهیب بود. قربانیان زوجی میانسال و سه فرزندشان بودند که در این ساختمان دو طبقه زندگی می کردند.
 
آتش سوزی در خیابان پیروزی
تحقیقات درباره عمدی بودن حادثه
با اطلاع ماجرا به بازپرس جنایی، وی به کارشناسان آتش نشانی ماموریت داد درباره عمدی یا غیرعمدی بودن انفجار تحقیق کنند.

مرگ تلخ مادر و 2 فرزند در انفجار مهیب خیابان پیروزی + عکس

مرگ تلخ مادر و 2 فرزند در انفجار مهیب خیابان پیروزی + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف