نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ پسربچه در تصادف وحشتناک اتوبان امام علی + عکس
مرگ در تصادف ، تصادف
خودروی سواری پژو بدون توجه به جلو در بزرگراه امام علی(ع) با سرعت در حال حرکت بود که موجب مرگ وحشتناک پسربچه ای 8 ساله در میان دو ماشین شد.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1394
بازدید : 10,231 نفر

مرگ تلخ پسربچه ای در تصادف و برخورد دو ماشین در اتوبان امام علی(ع) به دلیل بی احتیاطی راننده  پژو رخ داد.

خودروی سواری پژو به علت عدم توجه به جلو در بزرگراه امام علی (ع) با تاکسی پیکان که به علت نقص فنی متوقف شده بود برخورد کرد، که در این حادثه پسر بچه 8 ساله فوت کرد.

سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در مورد جزئیات حادثه تصادف امروز بزرگراه امام علی (ع) گفت:در ساعت 15:30 امروز سواری تاکسی پیکان که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) در حال حرکت بود در محدوده ورودی سبلان به علت نقص فنی متوقف شده بود.

تصادف در اتوبان

وی افزود:در این مکان، راننده تاکسی پیکان به همراه راننده وانت امدادی مشغول رفع نقص خودرو بودند که در همین اثنا سواری پژو تاکسی که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) در حال حرکت بود به علت عدم توجه به جلو، از ناحیه جلو با عقب تاکسی پیکان به شدت برخورد و تصادف می کند.

سرهنگ مرادی ادامه داد:به دنبال این تصادف، راننده تاکسی پیکان و راننده وانت امداد به شدت مجروح می شوند که به بیمارستان منتقل می شوند.

وی گفت:پسر بچه حدوداً 10 ساله سرنشین تاکسی پیکان که در محل توقف خودروها از ماشین پیاده شده بود به علت تصادف بین دو وسیله قرار گرفته و در محل فوت می کند.

سرهنگ مرادی در ادامه علت تصادف را بی احتیاطی از جانب راننده سواری پژو عنوان و تصریح کرد:راننده سواری پژو به علت عدم توجه به جلو مقصر است.

وی به رانندگان توصیه کرد؛ در هنگام نقص فنی خودرو و توقف حتماً علائم ایمنی را رعایت کرده و در هنگام رانندگی نیز کاملاً به جلو توجه داشته باشند.

مرگ تلخ پسربچه در تصادف وحشتناک اتوبان امام علی + عکس

مرگ تلخ پسربچه در تصادف وحشتناک اتوبان امام علی + عکس
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 34
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف