پسر بچه 8 ماهه تایلندی زمانیکه مادرش در حال مکالمه در صفحات مجازی بود، در طی فاجعه ای تلخ جان خود را از دست داد!

جان باختن تلخ پسر 8 ماهه به دلیل بی دقتی مادر!

در میان بهترین اتفاقات ممکن که در زندگی هر یک از ما رخ خواهند داد و یا رخ داده اند، می توان به متولد شدن نوزادی اشاره نمود که از همان بدو تولد می تواند عطر و بویی خاص و متنوع را به خانه و محیط خانواده تزریق کند که این می تواند منجر به تغییر رفتار و یا حتی مسئولیت پذیری بیشتر خانواده آن شود.

از این رو برخلاف تصورات برخی از والدین که بر این باور هستند بیشترین میزان مسئولیت پذیری در دوران باداری می باشد و بعد از متولد شدن جنین، دیگر مسئولیت ها کاهش می یابد، بیشترین میزان مسئولیت متعلق به بعد از فارغ شدن می باشد و هر یک از اعضای خانواده می بایست در پرورش و رشد شخصیت آن موثر واقع شوند و به آن کمک کنند!

با این حال هنوز برخی از والدین این مورد را رعایت نمی کنند و گاها ممکن است بنابر برخی اتفاقات مختلف جان نوزاد تازه متولد شده خود را به خطر مرگ بیندازند که چنین اتفاقاتی این روزها به دلیل بی دقتی برخی از والدین به بیشترین میزان ممکن رسیده است.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و در عین حال بسیار تلخ از یک کودک 8 ماهه منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پسر بچه 8 ماهه ای از تایلند اخیرا فاجعه تلخ و وحشتناکی را شاهد بود که توانست در صفحات مجازی به بیشترین میزان ممکن دیده شود. از قرا معلوم مادر بی دقت در حال مکالمه در صفحات مجازی بود که ناگهان پسر بچه هشت ماهه در حیاط جلویی خانه به سمت حرکت کامیون می دود و در نهایت توسط کامیون جان خود را از دست می دهد.

مادر 32 ساله تایلندی به نام ویلاوان پیتپان، به دلیل بی دقتی به فرزند 8 ماهه خود و مکالمه در صفحات مجازی، موفق به نجات پسر 8 ماهه خود نمی شود و متاسفانه پسر 8 ماهه وی جان خود را در طی فاجعه ای تلخ از دست می دهد.

با این حال این ویدیو که توسط دوربین های مداربسته ضبط شده بود، توسط کاربران صفحات مجازی به شدت دیده شد و با واکنش های مختلفی روبرو شد.

ویدیو جان باختن تلخ پسر 8 ماهه به دلیل بی دقتی مادر!

جان باختن تلخ پسر 8 ماهه به دلیل بی دقتی مادر! + فیلم

مرگ تلخ پسر 8 ماهه به دلیل بی دقتی مادر! + فیلم : امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی