نمناک اخبارحوادث مرگ مرد پولدار وسط رقص برای جایزه !! + تصاویر
مرگ جایزه ، اخبار روز نمناک
مرد تاجر بعد از آنکه نامش برای دریافت جایزه فراخوانده شد با خوشحالی و انجام حرکات موزون به سمت سن رفت اما این جایزه برای او آنقدرها هم خوش یمن نبود و او را کام مرگ کشاند.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1397

مرگ مرد تاجر هنگام دریافت جایزه!

برنده ی جایزه ای بزرگ روی سن دچار حمله قلبی شد و جان خود را از دست داد ، ویدئوی تکان دهنده ی این حادثه در فضای مجازی منتشر شد که تصاویر آن را در ادامه این بخش خبری نمناک مشاهده می کنید.
Award winner drops DEAD after dancing from the audience onto stage to collect his prize
مرگ تاجر هندی
مرگ تاجر هندی

تصاویر تاجر هندی قبل از مرگ و درحال رفتن روی سن برای دریافت جایزه

جایزه ای که تاجر میان سال را به کام مرگ کشاند

"ویشنو پاندی " تاجر 53 ساله هندی با خوشحالی تمام بعد از آنکه نامش برای دریافت جایزه ای بزرگ فراخوانده شده بود به سمت سن رفت اما نمی دانست هرگز دستش به جایزه نخواهد رسید و قبل از دریافت آن جان خود را از دست خواهد داد.
مرد میانسال هندی بعد از رفتن روی سن با موزیک مشهور بالیوودی شروع به انجام حرکات موزون کرد که در همان حال دچار حمله قلبی شده و روی زمین افتاد ؛ مهمانان حاضر در این مراسم منتظر لحظه اهدای جایزه به این او بودند با دیدن این صحنه دچار بهت و حیرت شدند.
مرگ تاجر هندی
مرگ تاجر هندی
مرگ تاجر هندی

لحظه حمله قلبی و مرگ تاجر هندی قبل از دریافت جایزه

پس از این حادثه آقای ویشنو بلافاصله توسط چند نفر از افراد حاضر در سالن به بیمارستان منتقل شد اما پیش از رسیدن به بیمارستان جانش را از دست داد.

مرگ مرد پولدار لحظه دریافت جایزه ای بزرگ ! + تصاویر

مرگ مرد پولدار وسط رقص برای جایزه !! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف